Ik ben voor WirelessLeiden bezig met het maken van een node-kaart door de rules van osmarenderer aan te passen (symbooltjes en namen van nodes en interlinks toe te voegen en alle niet-relevante dingen als straatnamen van unclassified straten en amenities te verwijderen) en dan het hele gebied opnieuw te renderen (als dat mogelijk zou zijn, aangezien ik de svg'tjes niet makkelijk meer kan openen door de hoeveelheid gegevens, ben nog niet bezig geweest om een oplossing hiervoor te zoeken).
Dit is de manier die ik gebruik, maar hier is dus de grootte van het gebied (enkele honderden vierkante kilometers schat ik zo) een bottlenek. Myckel On Thu, 3 Jan 2008 18:42:52 +0100 Rob <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > ik ben bezig de historische verdedingswerken van Maastricht als extra > overlay in openlayers te maken. > ik doe nu de ingescande (oude) kaart over een "gestitch-te" osm kaart > leggen in een tekenprogramma > daarna alles doorzichtig maken, en met een custom programma hier weer > tiles van knippen. > het principe werkt, maar ik vraag me af : hoe doen de echte gis'ers > zoiets ?
signature.asc
Description: PGP signature
_______________________________________________ Talk-nl mailing list [email protected] http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl

