daarom had ik de plaatsnamen op weer een andere layer gezet :) zodat die weer over de fietsroute layer kan liggen
Op 20 mei 2009 13:46 heeft Ben Laenen <benlae...@gmail.com> het volgende geschreven: > On Tuesday 19 May 2009, Theun wrote: >> Wel weer jammer dat vaak op een kruispunt in het midden van een >> dorpje waar een knooppunt is gekozen vaak ook een place-tag staat, >> waardoor de plaatsnaam dwars over de knooppunt-aanduiding staat. > > Daar valt voorlopig toch weinig tegen te doen. We kunnen moeilijk die > nodes gaan zitten verplaatsen omdat het op deze kaart nu toevallig voor > problemen zorgt. > > En zelfs als Mapnik ooit een functie zal hebben om plaatsnamen "uit de > weg" te zetten voor andere features, dan gaat het hier nog niet > vanzelfsprekend zijn om het op te lossen aangezien de knooppunten op > een andere layer zitten, en wat dan weer werkt voor fietsknooppunten > kan dan weer niet werken voor wandelknooppunten bijvoorbeeld. > > Ben > > _______________________________________________ > Talk-nl mailing list > Talk-nl@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl > _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl