Ok, aankondiging op het forum is ook gemaakt: http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=5306
Henk Hoff wrote: > Dat krijg je als je verschillende dingen tegelijkertijd doet..... > Grrr... Het is de 21e..... Zal de wiki aanpassen.. > > http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Netherlands_Mapping_Parties_2009#Noordelijke_mapping_party_-_21_november_2009 > > > Gr, > henk > > Op 2 november 2009 10:57 heeft Lambertus <o...@na1400.info> het > volgende geschreven: >> Wat is het nou? 21 of 15 november (zoals nu op de wiki te lezen is)? >> >> Henk Hoff wrote: >>> Hallo, >>> >>> Het lijkt erop dat zaterdag 21 november voor de meesten goed uitkomt. >>> Kortom, ik wil voorstellen de noordelijke mappingparty op die dag te >>> houden. Verzamelplek en tijdstip zullen nog bekend worden gemaakt. >>> >>> Hier de wiki-pagina: >>> http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Netherlands_Mapping_Parties_2009#Noordelijke_mapping_party_-_15_november_2009 >>> >>> Gr, >>> Henk Hoff >>> >>> Op 29 oktober 2009 01:06 heeft Henk Hoff <toffeh...@gmail.com> het >>> volgende geschreven: >>>> Op 28 oktober 2009 22:33 heeft paul van den berg >>>> <paulbvdb...@gmail.com> het volgende geschreven: >>>>> On Tue, 27 Oct 2009 14:01:15 +0100 >>>>> Henk Hoff <h...@toffehoff.nl> wrote: >>>>> >>>>>> Hallo, >>>>>> >>>>>> In het kader van mapping-parties leek het me ook wel eens goed dat er >>>>>> eentje in het noorden van ons land gehouden werd. Mijn oog valt op >>>>>> Veendam aangezien daar veel errors op de openstreetbugs.org site zijn >>>>>> gemeld. Een mooie aanleiding om die rode vlek eens weg te werken. >>>>> Dit wijst erop dat daar al veel (door onervaren osm-ers?) gemapped is. >>>>> Misschien is het handig contact op te nemen met mensen die daar bezig >>>>> geweest zijn. >>>> Dat hoeft niet. www.openstreetbugs.org kunnen mensen aangeven of er >>>> iets aan de kaart niet klopt. Dat hoeft dus geen foutieve mapping te >>>> zijn geweest. Mogelijk verwar je deze site met de KeepRight tool. Je >>>> ziet opmerkingen in de trant van: >>>> - Nieuwbouw mist >>>> - ATB route mist >>>> - Straatnaam klopt niet. >>>> >>>> http://openstreetbugs.schokokeks.org/?zoom=13&lat=53.09449&lon=6.87193&layers=B00T >>>> >>>> Gr, >>>> henk >>>> >>> _______________________________________________ >>> Talk-nl mailing list >>> Talk-nl@openstreetmap.org >>> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl >> >> _______________________________________________ >> Talk-nl mailing list >> Talk-nl@openstreetmap.org >> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl >> > > _______________________________________________ > Talk-nl mailing list > Talk-nl@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl