Ik krijg die ook, heeft iets te maken met een inschrijving op talk-nl. De Nederlandse mailinglist voor OpenStreetMap.org...
Jo Op 17 augustus 2017 om 08:27 schreef H.J.A.Kerkhoff <hjakerkh...@gmail.com>: > Waarom krijg ik deze emails ? > > > > Gr, H.Kerkhoff > > > > *Van:* Marc Gemis [mailto:marc.ge...@gmail.com] > *Verzonden:* donderdag 17 augustus 2017 05:49 > *Aan:* OpenStreetMap NL discussion list <talk-nl@openstreetmap.org> > *Onderwerp:* Re: [OSM-talk-nl] OSM: van je hobby je werk maken > > > > Arjen, > > > > ken je de App MapSwipe ? (https://mapswipe.org/) > > > > Verder is o.a. Facebook bezig met automatische detectie van wegen. Ze > werken nu al samen met een locale community (ik weet niet meer welk land) > om hun resultaten te controleren en in OSM in te brengen. > > > > mvg > > > > m. > > > > 2017-08-16 23:19 GMT+02:00 Arjen Crince <arjen.cri...@taktc.nl>: > > Beste Matthijs, > > > > Ik zag je oproep op OSM community en vroeg me af of jij > www.missingmaps.org ook kent? > > > > Daar gaat het dus om “Putting the World's Vulnerable People on the Map” > dit gebeurt nu veelal handmatig (de huizen en de wegen. > > > > Nu vroeg ik me af of jullie algoritmes ook zouden kunnen worden toegepast > op gebieden in voornamelijk Africa? > > Als je alleen al gebieden zou kunnen “voor detecteren” waar mogelijk > huizen staan zou dit al winst in het proces betekenen. > > > > Ik werk zelf 1 dag in de week vrijwillig voor het Rode Kruis mee aan o.a. > dit project maar heb uiteraard ook een achtergrond in GIS/remote sensing. > > > > Graag hoor ik van je of we hier een keer over kunnen bijpraten. > > > > Met vriendelijke groeten, > > > > Arjen Crince > > +31640211785 <+31%206%2040211785> > > > > > > > > *Van:* Matthijs van Til [mailto:matthijsvan...@readaar.com] > *Verzonden:* woensdag 16 augustus 2017 14:14 > *Aan:* talk-nl@openstreetmap.org > *Onderwerp:* [OSM-talk-nl] OSM: van je hobby je werk maken > > > > Beste Open Street Map Community, > > > > Wij hebben een leuke (betaalde) job die heel goed aansluit bij de > interesses van contributors van OSM, ik wil jullie hierop graag attenderen. > > > > Heel in het kort: we brengen in Nederland asbestdaken in kaart voor > overheden. Met name gemeenten willen dit weten, omdat er een verbod aan zit > te komen: asbestdaken moeten voor 2024 verwijderd zijn. De werkzaamheden > hebben een sterke correlatie met het bijdragen aan OSM, vandaar dat mijn > gedachte was dat er binnen de community wellicht mensen zijn die hier > interesse in hebben. > > > > Wil je meer weten over de vacature, kijk dan hier: > http://jobs.readaar.com/blog/tagger-asbestdaken-83f225fa- > 5035-464d-860b-59860fd00380 > > Wil je meer weten over het project, kijk dan hier: > http://asbest.readaar.com/ > > Wil je meer weten over ons bedrijf, kijk dan hier: http://www.readaar.com/ > > > > Voor vragen kunnen jullie mij altijd mailen/bellen. > > > > Met vriendelijke groet / Kind regards, > > > > Matthijs van Til > > > > > > [image: Readaar logo handtekening mail] > > *New address (1-7-2017)* > > Maliestraat 1 > > 3581 SH Utrecht > > > > T : + 31 (0)6 54 914 858 > > E : matthijsvan...@readaar.com > > W : www.readaar.com > > > > > _______________________________________________ > Talk-nl mailing list > Talk-nl@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl > > > > _______________________________________________ > Talk-nl mailing list > Talk-nl@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl > >
<<attachment: image001.jpg>>
_______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl