Sziasztok!

Adott egy pc és egy laptop, ugyanazon a napon kúszott fel mindkettőre
tisztaszoftverből win7. Tiszta telepítés gond nélkül, sikeres aktiválás
KMS-en.
Eltelt egy-két hónap s belépés után a pc-n nagy fehér képernyő fogad. Nyitom
a feladatkezelőt - explorer.exe kilő - fájl/új feladat/explorer.exe - és
betölt mintha misem történt volna. Laptopon ue csak fekete háttérrel.
Találkozott már valaki a jelenséggel?

üdvözlettel:
Kurucz Zoltán
constantinum.hu
_______________________________________________
Techinfo mailing list
[email protected]
Fel- és leiratkozás: http://lista.sulinet.hu/mailman/listinfo/techinfo
Illemtan: http://www.szag.hu/illemtan.html
Ügyfélszolgálat FAQ: http://www.kozhaloportal.hu/gyik/altalanos/

válasz