Sziasztok! Adott egy pc és egy laptop, ugyanazon a napon kúszott fel mindkettőre tisztaszoftverből win7. Tiszta telepítés gond nélkül, sikeres aktiválás KMS-en. Eltelt egy-két hónap s belépés után a pc-n nagy fehér képernyő fogad. Nyitom a feladatkezelőt - explorer.exe kilő - fájl/új feladat/explorer.exe - és betölt mintha misem történt volna. Laptopon ue csak fekete háttérrel. Találkozott már valaki a jelenséggel?
üdvözlettel: Kurucz Zoltán constantinum.hu
_______________________________________________ Techinfo mailing list [email protected] Fel- és leiratkozás: http://lista.sulinet.hu/mailman/listinfo/techinfo Illemtan: http://www.szag.hu/illemtan.html Ügyfélszolgálat FAQ: http://www.kozhaloportal.hu/gyik/altalanos/
