Szia!

Két programot tudok mondani, bár, egyik sem teljesíti az összes követelményt.

Messer:
http://www.mpx.net/download.html?id=messer&u=http%3A%2F%2Fwww.mpx.net%2Fsoftware%2Ffiles%2Fmesser-v0992-setup.zip
Be lehet állítani, hogy melyik napon, mettől meddig vegyen fel. MP3-nál is kapásból ment, nem konvertál órákig.

mp3DirectCut
http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/mp3directcut-free-v2-11--magyar--EK10.html
Ezt szoktam inkább használni. Manuálisan kell elindítani a felvételt. Csak MP3-ba vesz fel. Feladatkezelővel kilőve, úgy hogy nem nyomtam neki stopot akkor is ment. Nem írja felül az előzőt.

Áramszünet ellen egyik program sem jó. Oda vagy szünetmentes, vagy laptop kell. Asztali gép esetén óránként stopot, majd új felvétel indítása inkább.

Kíváncsian várom, mások mit javasolnak ez ügyben.

ToZo



2015. 11. 13. 10:29 keltezéssel, Horváth Péter írta:
Sziasztok!

Egész napos konferencia hanganyagát kellene gyakran rögzíteni asztali PC -vel, problémamentesen, és megbízhatóan beavatkozás nélkül. A jel a keverőpultból van kicsatolva, nem ez a kérdés, hogy hány mikrofon kell.

Tudom hogy van ezerféle hangrögzítő program, amivel nagyon könnyű elkövetni a következő hibákat : -Elfelejti elindítani a felvételt, és csak a kivezérlésjelző ugrál, de nem vesz fel semmit. -Elfelejti elmenteni a felvett fájlt, vagy áramszünet, vagy lefagyás következik be.
-Felülírja az előző felvételt.
-Átállítódik a bemenet, ezért csendet vesz fel.
Az ilyen programokhoz külön személyzet szükséges szombati napokon, és egyéb biztonsági intézkedések.

Ezért kellene valami szoftver ami direkt erre való (nem hangszerkesztő, vagy konvertáló).
-Vagyis hogy szoftver indításakor rögtön elkezd rögzíteni.
-Rögtön a merevlemezre írja a felvételt kis időegységekben, és fagyás, vagy áramszünet után is megmarad a felvétel nagy része. -Ideális esetben akár még riaszt is ha tele van a merevlemez, vagy nincs bemőnőjel x ideig..

Vagyis a biztonsági kamera rögzítő szoftverekhez hasonló viselkedés lenne ideális.

Tudtok ilyen szoftvert (lehetőleg freeware) ??

Kösz,
Péter
_______________________________________________
Techinfo mailing list
[email protected]
Fel- és leiratkozás: http://lista.sulinet.hu/mailman/listinfo/techinfo
Illemtan: http://www.szag.hu/illemtan.html
Ügyfélszolgálat FAQ: http://sulinet.niif.hu/


_______________________________________________
Techinfo mailing list
[email protected]
Fel- és leiratkozás: http://lista.sulinet.hu/mailman/listinfo/techinfo
Illemtan: http://www.szag.hu/illemtan.html
Ügyfélszolgálat FAQ: http://sulinet.niif.hu/

válasz