Sziasztok!

Megfelelő gép (dual core, 4GB RAM, stb), driverek, frissítések, eddig minden rendben volt. Nem vettem észre, hogy mikor változott a dolog, mert most vettük elő a Movie Makert (félév környékén még rendben volt)

A jobb oldali idősávon nem jelenik meg a videó képe, csak mintha hanghullám lenne, a hullám forma. A bal oldali videó ablakban lejátszáskor minden látszik.

Mentéskor látszólag minden rendben lemegy, de ha elindítom a kész videót, csak fekete háttér, és SEMMI nem látszik.

Videokártya driver, általában a driverek rendben, gyári és MS driverrel is ugyanez a helyzet. Több azonos és különböző hardverű gép is ezt csinálja, de vannak kivételek. Próbálok a működő és a nem működő rendszerekben hasonlítgatni, de eddig semmit nem találtam.

Mi lehet ez?

Köszönöm!

bg



---
This email has been checked for viruses by Avast antivirus software.
https://www.avast.com/antivirus

_______________________________________________
Techinfo mailing list
[email protected]
Fel- és leiratkozás: http://lista.sulinet.hu/mailman/listinfo/techinfo
Illemtan: http://www.szag.hu/illemtan.html
Ügyfélszolgálat FAQ: http://sulinet.niif.hu/

válasz