Igen, így van. Jönni fog linkkel, meg login adatokkal. Azt ki kell tölteni, 
scannelni meg fenntartónak küldeni. A szerződést a fenntartó köti, nekünk csak 
egy mellékletet kell kitölteni. A levélből úgy tűnt hogy a meglévő eduroamnál 
is meg kell csinálni (nálunk 3 thből 1nél már volt, 2 új). Megkérdeztem, volt 
is nagy pislogás a kifü részéről, de legalább pár órán belül visszahívtak J 
Újabb utána nézést és visszahívást igért majd közölte igen, minden telephelyre 
végezzem el.

 

Szóval amíg nem kapsz kifüs levelet ne izgasd magad J Mivel nekem már van 
érvényes eduid-m a fenét érdekli mikor rakják rendbe a szerződéseket, használom 
mindenhol J Annak ciki ez akinek még nem volt és én mint vendég simán használom 
ha oda megyek hozzájuk, ők meg nézik a szép új rendszert és nem tudnak 
hozzáférni…

 

Zsolt

 

From: [email protected] <[email protected]> On 
Behalf Of Polgár Attila
Sent: Wednesday, October 10, 2018 7:03 PM
To: [email protected]
Subject: [Techinfo] Eduroam szerződés

 

Üdv!

 

Az a hír járja, hogy újra kell az eduroam szerződéseket kötni a Kifüvel...

 

Ti mit tudtok erről? 

 

P. Attila

_______________________________________________
Techinfo mailing list
[email protected]
Fel- és leiratkozás: http://lista.sulinet.hu/mailman/listinfo/techinfo
Illemtan: http://www.szag.hu/illemtan.html
Ügyfélszolgálat FAQ: http://sulinet.niif.hu/

válasz