Igen, így van. Jönni fog linkkel, meg login adatokkal. Azt ki kell tölteni, scannelni meg fenntartónak küldeni. A szerződést a fenntartó köti, nekünk csak egy mellékletet kell kitölteni. A levélből úgy tűnt hogy a meglévő eduroamnál is meg kell csinálni (nálunk 3 thből 1nél már volt, 2 új). Megkérdeztem, volt is nagy pislogás a kifü részéről, de legalább pár órán belül visszahívtak J Újabb utána nézést és visszahívást igért majd közölte igen, minden telephelyre végezzem el.
Szóval amíg nem kapsz kifüs levelet ne izgasd magad J Mivel nekem már van érvényes eduid-m a fenét érdekli mikor rakják rendbe a szerződéseket, használom mindenhol J Annak ciki ez akinek még nem volt és én mint vendég simán használom ha oda megyek hozzájuk, ők meg nézik a szép új rendszert és nem tudnak hozzáférni… Zsolt From: [email protected] <[email protected]> On Behalf Of Polgár Attila Sent: Wednesday, October 10, 2018 7:03 PM To: [email protected] Subject: [Techinfo] Eduroam szerződés Üdv! Az a hír járja, hogy újra kell az eduroam szerződéseket kötni a Kifüvel... Ti mit tudtok erről? P. Attila
_______________________________________________ Techinfo mailing list [email protected] Fel- és leiratkozás: http://lista.sulinet.hu/mailman/listinfo/techinfo Illemtan: http://www.szag.hu/illemtan.html Ügyfélszolgálat FAQ: http://sulinet.niif.hu/
