WIADOMOSCI Z BIALEGO SWIATASERWIS
Dedykowany dla Przetrwania, Ekspansji i Postepu Bialych Ludzi 


Wiadomosci Z Bialego Swiata On-Line www.wzbs.info.ms

Swiatowy Kosciol Tworcy www.skt-or.szm.com

Bojkot Izraela www.skt-or.szm.com/bojkot.html

Wiedza To Potega www.potega.szm.com

Facts! www.facts.szm.com   


Aby ZAPISAC sie do naszego serwisu napisz na [EMAIL PROTECTED] a w temacie listu wpisz TAK.

Jezeli chcesz, aby twoj adres zostal usuniety w tresci tematu wpisz NIE.


MATT HALE
...wieziony przez amerykanskie zydostwo...
PM Matt Hale #15177424
MCC Chicago
71 West Van Buren Street
Chicago, IL 60605 USA


*** WIEDZA TO POTEGA!  PRAWDA TO NASZA BRON! ***


  15 STYCZNIA, 31 A.C.


SPIS TRESCI

[1] Kremlowska prognoza: Do polowy wieku ludnosc Rosji zmaleje o jedna trzecia

[2] Le Pen odpowiada na zarzut wybielania hitleryzmu

[3] Holandia: Przechwycono haszysz o wartosci ok. 10 mln euro


WIADOMOSC I: Kremlowska prognoza: Do polowy wieku ludnosc Rosji zmaleje o jedna trzecia


 

Kremlowska prognoza: Do połowy wieku ludność Rosji zmaleje o jedną trzecią

 

Ludność Rosji, która wynosi obecnie 145 milionów, zmniejszy się prawdopodobnie o jedną trzecią do połowy bieżącego stulecia - ogłosiła kremlowska Rada Bezpieczeństwa.

"Prognozy wskazują na to, że do połowy XXI wieku ludność Rosji zmaleje przypuszczalnie o jedną trzecią, do 100 milionów" - przewiduje Rada Bezpieczeństwa w komunikacie opublikowanym na jej stronie internetowej. Proces ten następuje, według organu doradczego prezydenta Rosji, wskutek tego, że "sytuacja demograficzna Rosji jest skrajnie niekorzystna i w najbliższych latach może się jeszcze pogorszyć".

Główną przyczyną zmniejszania się liczby ludności jest wysoka śmiertelność - podkreśla Rada. "Przeciętna perspektywa życia rosyjskiego obywatela jest dziś o 15 lat krótsza niż przeciętna życia w USA" - czytamy w komunikacie, który wskazuje również na niską liczbę urodzeń.

Rada wskazuje na to, że okresem największego spadku przyrostu naturalnego były lata 1930-50 (czasy największego nasilenia stalinowskich represji i wojny). W następstwie tego "już w połowie lat 60. liczba urodzeń w Rosji spadła poniżej poziomu gwarantującego utrzymanie liczby ludności na dotychczasowym poziomie" - napisano w komunikacie.

Rada dodaje dość ogólnikowo, że jedna z możliwości ustabilizowania sytuacji demograficznej Rosji tkwi w "polityce migracyjnej". Jest to prawdopodobnie aluzja do ewentualnej repatriacji milionów Rosjan, którzy pozostali w innych państwach, powstałych po rozpadzie Związku Radzieckiego, i chcieliby ewentualnie przenieść się do Rosji - pisze hiszpańska agencja EFE.

Agencja komentując komunikat Rady, wskazuje również na możliwości, jakie dają małżeństwa mieszane z przybyszami z Kaukazu, gdzie utrzymuje się tradycja rodzin wielodzietnych.

 

http://info.onet.pl/1037554,12,1,0,120,686,item.html

 


WIADOMOSC II: Le Pen odpowiada na zarzut wybielania hitleryzmu


 

Le Pen odpowiada na zarzut wybielania hitleryzmu

 

Przywódca francuskiego skrajnie prawicowego Frontu Narodowego (FN) Jean-Marie Le Pen przeciwstawił się w czwartek stawianym mu zarzutom o lekceważenie okrucieństw hitlerowskiej okupacji Francji.

 

W wywiadzie, opublikowanym 7 stycznia w skrajnie prawicowej gazecie "Rivarol", Le Pen oświadczył, iż niemiecka okupacja podczas II wojny światowej "nie była szczególnie nieludzka". Według niego, zdarzały się ekscesy, ale w państwie o powierzchni 550 tysięcy kilometrów nie dałoby się ich uniknąć.

Le Pen powiedział w czwartek w radiu RTL, iż "raczej skandaliczne" jest to, że ludziom nie pozwala się na swobodę poglądów w kwestii oceny okupacji.

"Jestem obrońcą wolności myśli, wolności osądu. Raczej skandaliczne jest to, że w 60 lat później nie można się na ten temat wypowiadać w spójny i spokojny sposób i swobodnie dokonywać oceny faktów z czasów okupacji" - zaznaczył 76-letni lider FN.

Wywiad nabrał rozgłosu za sprawą dziennika "Le Monde", który w czwartkowym wydaniu zamieścił jego omówienie. Federacja francuskich organizacji żydowskich CRIF oświadczyła, że jest zszokowana wypowiedziami przywódcy FN. "Komentarze te kalają pamięć wszystkich ofiar nazizmu - deportowanych i członków Ruchu Oporu oraz całej francuskiej ludności, znoszącej przez ponad cztery lata najbardziej zbrodniczą z okupacji i poniżenia" - głosi oświadczenie CRIF.

Zareagował również francuski minister sprawiedliwości Dominique Perben, zwracając się o wszczęcie dochodzenia w sprawie wywiadu Le Pena. "Będzie się musiał wytłumaczyć przed wymiarem sprawiedliwości" - powiedział minister.

Szef Frontu Narodowego zapowiedział pozew sądowy przeciwko "Le Monde" twierdząc, iż gazeta zniekształciła w swym omówieniu oryginalny tekst wywiadu. Według "Le Monde", Le Pen miał powiedzieć, że "gdyby Niemcy licznie dokonywali w całym kraju masowych egzekucji, jak się powszechnie przyjmuje, to zbędne byłyby obozy koncentracyjne dla deportowanych ze względów politycznych".

 

http://info.onet.pl/1037274,12,1,0,120,686,item.html

 


WIADOMOSC III: Holandia: Przechwycono haszysz o wartosci ok. 10 mln euro


 

Holandia: Przechwycono haszysz o wartości ok. 10 mln euro

 

Przemyt 3.650 kg haszyszu o wartości ok. 10 mln euro wykryli celnicy w Rotterdamie. To największy transport przechwycony od roku - poinformowała w czwartek holenderska policja.

 

Haszysz był ukryty w sześciu kontenerach z marokańskim marmurem.

W związku z przejęciem narkotyku policja aresztowała pięć osób.

W Holandii można mieć przy sobie niewielkie ilości tzw. miękkich narkotyków, do których zliczany jest haszysz.

 

http://info.onet.pl/1037287,12,1,0,120,686,item.html

      

   Naszym celem jest przetrwanie Bialych Ludzi za wszelka cene!    

  

 

##                  ##
##               ##
##      #    ##
##   ##  ##
##     ##
#     #

 Do you Yahoo!?
Yahoo! Mail - You care about security. So do we.


Do you Yahoo!?
Yahoo! Mail - Easier than ever with enhanced search. Learn more.

Yahoo! Groups Links

Odpowiedź listem elektroniczym