WIADOMOSCI Z BIALEGO SWIATASERWIS
Dedykowany dla Przetrwania, Ekspansji i Postepu Bialych Ludzi 


Wiadomosci Z Bialego Swiata On-Line www.wzbs.info.ms

Swiatowy Kosciol Tworcy www.skt-or.szm.com

Bojkot Izraela www.skt-or.szm.com/bojkot.html

Wiedza To Potega www.potega.szm.com

Facts! www.facts.szm.com   


Aby ZAPISAC sie do naszego serwisu napisz na [EMAIL PROTECTED] a w temacie listu wpisz TAK.

Jezeli chcesz, aby twoj adres zostal usuniety w tresci tematu wpisz NIE.


MATT HALE
...wieziony przez amerykanskie zydostwo...
PM Matt Hale #15177424
MCC Chicago
71 West Van Buren Street
Chicago, IL 60605 USA


*** WIEDZA TO POTEGA!  PRAWDA TO NASZA BRON! ***


 16 STYCZNIA, 31 A.C.


SPIS TRESCI

[1] Niemcy: Skrajna prawica utworzyla sojusz wyborczy

[2] Wiec neonazistow i protest antyfaszystow w Magdeburgu

[ 3 ] Austria: Policja przechwycila 140 kilogramow kokainy

[ 4 ] Ksiaze Karol chce aby Harry odwiedzil Auschwitz


WIADOMOSC I: Niemcy: Skrajna prawica utworzyla sojusz wyborczy


 

Niemcy: Skrajna prawica utworzyła sojusz wyborczy

 

Dwie skrajnie prawicowe partie niemieckie - Narodowo-Demokratyczna Partia Niemiec (NPD) i Niemiecka Unia Ludowa (DVU) - zawarły sojusz wyborczy, aby zwiększyć swoje szanse w walce o mandaty do Bundestagu i Parlamentu Europejskiego.

Porozumienie o utworzeniu koalicji podpisali w Monachium szefowie obu partii: Udo Voigt (NPD) i Gerhard Frey (DVU).

W najbliższych wyborach do Bundestagu w 2006 roku wystartuje tylko NPD, która udostępni jednak swoje listy kandydatom DVU. Natomiast w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2009 roku o mandaty będzie się ubiegać tylko DVU, a politycy NPD dostaną miejsca na wspólnej liście. Porozumienie obejmuje także wybory do lokalnych parlamentów.

Oba ugrupowania spodziewają się, że dzięki wspólnej liście przekroczą pięcioprocentowy próg wyborczy i w 2006 roku po raz pierwszy w historii RFN zdobędą mandaty do Bundestagu.

We wrześniu ubiegłego roku NPD i DVU odniosły sukces w wyborach do parlamentów lokalnych (landtagów) Saksonii i Brandenburgii. Było to możliwe m.in. dzięki wcześniejszemu ustnemu porozumieniu o podziale wpływów. NPD zdobyła w Saksonii 9,2 proc. głosów, DVU w Brandenburgii 6,1 proc.

W poprzednich wyborach do Bundestagu, dwa lata temu, NPD uzyskała tylko 0,4 proc. głosów, a DVU w ogóle nie wystawiła listy krajowej.

Trzecia partia skrajnie prawicowa - Republikanie - odmówiła współpracy z NPD i DVU.

Z ekspertyzy przygotowanej w ubiegłym roku przez pracowników naukowych Bundestagu wynika, że wystawienie przez kilka partii wspólnej listy jest niezgodne z obowiązującą ordynacją wyborczą.

 

http://info.onet.pl/1038427,12,1,0,120,686,item.html

 


WIADOMOSC II: Wiec neonazistow i protest antyfaszystow w Magdeburgu


 

Wiec neonazistów i protest antyfaszystów w Magdeburgu

 

Około tysiąca niemieckich neonazistów uczestniczyło w sobotę w wiecu przed katedrą w Magdeburgu, zwołanym w przeddzień 60. rocznicy zniszczenia miasta przez amerykańskie lotnictwo.

Przeciwko wykorzystywaniu przez skrajną prawicę historycznej rocznicy protestowało w tym samym czasie 1300 osób - młodzież, związkowcy i przedstawiciele Kościołów. Uczestnicy antyfaszystowskiej demonstracji utworzyli szpaler przed katedrą, trzymając się za ręce. Złożyli także wieniec pod pomnikiem pomordowanych Żydów.

Policja zmobilizowała duże siły, aby zapobiec starciom między lewicowymi i prawicowymi demonstrantami. Doszło do przepychanek pomiędzy uczestnikami demonstracji a siłami porządkowymi. Lewacka młodzież podpalała pojemniki na śmieci i wznosiła barykady. Policja zatrzymała sześć najbardziej agresywnych osób.

Po przemarszu neonazistów przedstawiciele władz miasta zamietli teren przed katedrą, demonstrując w ten sposób dezaprobatę wobec ich działalności - podała telewizja publiczna ZDF.

Oficjalne uroczystości upamiętniające ofiary dywanowego nalotu, podczas którego 16 stycznia 1945 roku zginęły cztery tysiące ludzi, odbędą się w niedzielę. Duża część miasta, w tym średniowieczna katedra, uległa zniszczeniu podczas bombardowań.

Uroczystości upamiętniające ofiary i zniszczenia w wyniku alianckich nalotów w końcowym okresie wojny odbędą się w tym roku w wielu niemieckich miastach. Na 13 lutego zaplanowano taką uroczystość w Dreźnie, gdzie w wyniku nalotu zginęło 35 tysięcy osób.

Zaciętą dyskusję na temat alianckich nalotów wywołała książka niemieckiego historyka Joerga Friedricha "Pożar", która ukazała się w 2002 roku. Zdaniem Friedricha, dywanowe naloty alianckie nie miały wojskowego uzasadnienia i były podyktowane chęcią zemsty na ludności cywilnej. Z wyliczeń Friedricha wynika, że w wyniku bombardowań śmierć poniosło ponad pół miliona mieszkańców Niemiec.

 

http://info.onet.pl/1038424,12,1,0,120,686,item.html

 


WIADOMOSC III: Austria: Policja przechwycila 140 kilogramow kokainy


 

Austria: Policja przechwyciła 140 kilogramów kokainy

 

Austriacka policja przechwyciła transport 140 kilogramów kokainy, co jest rekordem w dziejach walki z przestępczością w tym kraju - poinformowała w piątek na konferencji prasowej w Wiedniu minister spraw wewnętrznych Liese Prokop.

Przeliczając na ceny pobierane od narkomanów przez ulicznych handlarzy, kokaina ta ma wartość około 100 mln euro. Znaleziono ją w magazynie w pobliżu miasta Graz - stolicy kraju związkowego Styria.

Przechwycenie kokainy nastąpiło dzięki współpracy austriackiej policji ze służbami kryminalnymi innych państw, w tym Stanów Zjednoczonych. Aresztowano także pięciu członków międzynarodowej bandy, rozprowadzającej narkotyki po całym świecie.

Rozpracowanie gangu minister Prokop określiła jako wielki cios dla zorganizowanej przestępczości i wybitny sukces policji.

Z magazynu pod Grazem kokaina miała być wysyłana w mniejszych ilościach dalej. Przed uruchomieniem pierwszego transportu narkotyku gang wypróbował szlak przerzutowy, przewożąc nim 10 mln sztuk papierosów z podrobionymi markami. Także ten transport skonfiskowała policja przy nieświadomości przestępców.

Największa poprzednio znaleziona w Austrii jednorazowo ilość kokainy to 50 kilogramów, przechwycone w listopadzie 2002 roku w porcie lotniczym Wiednia, Schwechat.

 

http://info.onet.pl/1037912,12,1,0,120,686,item.html


WIADOMOSC III: Ksiaze Karol chce aby Harry odwiedzil Auschwitz


 

Książę Karol chce aby Harry odwiedził Auschwitz

 

Brytyjski następca tronu książę Karol polecił księciu Harry'emu aby udał się do byłego hitlerowskiego obozu koncentracyjnego Auschwitz by mógł tam osobiście dowiedzieć się więcej o przerażającej przeszłości czasów zagłady - poinformował "The Sun".

 

Według dziennika, książę Karol "wpadł w skrajną wściekłość" kiedy dowiedział się, że Harry wystąpił w uniformie faszystowskiego żołnierza na balu kostiumowym w ubiegłą sobotę, u jednego z jego przyjaciół.

W podróży, która ma mieć charakter ściśle prywatny, towarzyszyć będzie Harry'emu jego starszy brat, książę William. Przyznał on, że ponosi część winy, bowiem był obecny przy tym jak Harry wybrał pechowy kostium w wypożyczalni.

"Ich ojciec uważa, że lepsze zrozumienie przerażającej prawdy o czasach nazizmu przyniesie korzyść Harry'emu i Williamowi" - cytuje dziennik wypowiedź anonimowego pracownika pałacu Buckingham.

Rzecznik pałacu Buckingham odmówił wszelkich komentarzy w tej sprawie.

 

http://info.onet.pl/1037626,12,1,0,120,686,item.html

      


   Naszym celem jest przetrwanie Bialych Ludzi za wszelka cene!    

 

 

##                  ##
##               ##
##      #    ##
##   ##  ##
##     ##
#     #

 Do you Yahoo!?
Yahoo! Mail - Find what you need with new enhanced search. Learn more.

__________________________________________________
Do You Yahoo!?
Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around
http://mail.yahoo.com


Yahoo! Groups Links

Odpowiedź listem elektroniczym