WIADOMOSCI Z BIALEGO SWIATASERWIS
Dedykowany dla Przetrwania, Ekspansji i Postepu Bialych Ludzi 


Wiadomosci Z Bialego Swiata On-Line www.wzbs.info.ms

Swiatowy Kosciol Tworcy www.skt-or.szm.com

Bojkot Izraela www.skt-or.szm.com/bojkot.html

Wiedza To Potega www.potega.szm.com

Facts! www.facts.szm.com   


Aby ZAPISAC sie do naszego serwisu napisz na [EMAIL PROTECTED] a w temacie listu wpisz TAK.

Jezeli chcesz, aby twoj adres zostal usuniety w tresci tematu wpisz NIE.


MATT HALE
...wieziony przez amerykanskie zydostwo...
PM Matt Hale #15177424
MCC Chicago
71 West Van Buren Street
Chicago, IL 60605 USA


*** WIEDZA TO POTEGA!  PRAWDA TO NASZA BRON! ***


  21 STYCZNIA, 31 A.C.


SPIS TRESCI

[1] Janek Wisniewski padl!

[2] Kapitalizm szaleje

[3] Nieudana proba zawarcia cywilnego zwiazku homoseksualnego

[4] W Grecji przechwycono ponad tone efedryny


WIADOMOSC I: Janek Wisniewski padl!


 

Janek Wiśniewski padł!

Umarł Jan Nowak Jeziorański. Niech o zmarłym najlepiej świadczą nagrody jakie otrzymał za życia. Tytuł “Człowieka Pojednania 2002″, przyznała mu Polska Rada Chrześcijan i Żydów za wkład w dialog chrześcijańsko-żydowski w Polsce. W 2003 za zasługi dla rozwoju polskiej demokracji Business Centre Club honorował go Złotą Statuetką. Za życia, za swoją misję uznawał wepchnięcie Polski do Unii Europejskiej za co także był zapraszany na salony i odznaczany świecidełkami.
Niech go piekło pochłonie!

“Wybuch neoantysemityzmu wyrządziłby straszliwe szkody pozycji i dobremu imieniu Polski w świecie” Jan Nowak Jeziorański

http://pl.altermedia.info/

 


WIADOMOSC II: Kapitalizm szaleje


 

Kapitalizm szaleje

Już ponad 22 miliony Polaków ledwie wiąże koniec z końcem. Dzieje się tak, bo ze wzrostu gospodarczego nie korzystają zwykli obywatele.

Coraz bogatsze stają się elity polityczne i gospodarcze. Jednocześnie powiększa się grupa osób biednych lub żyjących na granicy ubóstwa. Różnice w dochodach w Polsce są o wiele większe niż w bogatych krajach zachodnich.

Powiększające się zróżnicowanie zarobków spowodowało, że liczba osób uzyskujących dochody na poziomie minimum socjalnego zwiększyła się z niecałych 8 milionów w 1991 roku do ponad 22 milionów w 2003 roku. Liczba osób żyjących w skrajnej biedzie wzrosła w tym samym okresie z prawie 2 milionów do czterech i pół miliona.

http://pl.altermedia.info/

 


WIADOMOSC III: Nieudana proba zawarcia cywilnego zwiazku homoseksualnego


 

Nieudana próba zawarcia cywilnego związku homoseksualnego

 

Dwaj rosyjscy aktywiści ruchu gejowskiego - deputowany i dziennikarz - próbowali we wtorek zawrzeć związek małżeński w urzędzie stanu cywilnego w Moskwie, gdzie z miejsca ich poinformowano, że ich prośba zostanie odrzucona.

 

Deputowany parlamentu rosyjskiej Republiki Baszkortostanu Edward Murzin i redaktor naczelny gejowskiego czasopisma Edward Miszyn zgłosili się z dokumentami do urzędu stanu cywilnego na ulicy Butyrskiej. Towarzyszyła im spora grupa przedstawicieli mediów.

Urzędnicy przyjęli dokumenty, oświadczając, że pisemną odmowę interesanci otrzymają za kilka dni.

Szefowa urzędu Irina Murawjowa wyjaśniła, że zgodnie z Kodeksem Rodzinnym Federacji Rosyjskiej, "w związek małżeński za obopólną zgodą mogą wstąpić mężczyzna i kobieta".

W chwilę później niedoszła para wyjaśniła swój krok w rozgłośni "Echo Moskwy".

"Nie, nie kochamy się, ale domagamy się sprawiedliwości. Wyznajemy te same zasady i łączy nas walka o sprawiedliwość" - powiedział Miszyn.

Mężczyźni oświadczyli, że pisemna odmowa z urzędu stanu cywilnego pozwoli im na dalsze próby wprowadzenia do rosyjskiego kodeksu zapisu o rejestracji jednopłciowych związków na wzór małżeństw.

W Rosji, w odróżnieniu od wielu innych krajów, nie prowadzi się debaty na temat możliwości legalizacji związków homoseksualnych na wzór małżeństw. W roku 2002 grupa deputowanych Dumy, niższej izby rosyjskiego parlamentu, zaproponowała wprowadzenie kar więzienia dla homoseksualistów, co, ich zdaniem, miało sprzyjać przywróceniu tradycyjnych wartości moralnych w Rosji.

Rosyjska Cerkiew prawosławna, która również zabiega o przywrócenie tych wartości, apeluje o niedopuszczanie gejów i lesbijek do pracy w charakterze nauczycieli, a także na stanowiskach dowódczych w wojsku czy kierowniczych w więzieniach.

 

http://info.onet.pl/1039810,12,1,0,120,686,item.html

 


WIADOMOSC IV: W Grecji przechwycono ponad tone efedryny


 

W Grecji przechwycono ponad tonę efedryny

 

Grecka policja przejęła w poniedziałek ponad tonę efedryny - surowca do produkcji narkotyków syntetycznych. Taka jego ilość wystarczyłaby do produkcji 50 mln tabletek ecstasy - poinformowały we wtorek źródła policyjne.

 

Efedryna, używana również jako środek dopingujący, znajdowała się w 27 kontenerach, które miały zawierać ryż i przechowywanych w magazynie w pobliżu portu w Pireusie.

W miniony piątek w tym samym magazynie znaleziono sześć ton haszyszu, ukrytego w konserwach z pochodzącym z Pakistanu przecierem pomidorowym. Aresztowano wtedy Brytyjczyka pochodzenia indyjskiego.

Kontenery z efedryną były zaadresowane na fałszywe nazwisko, pod którym wynajęto magazyn, gdzie znaleziono narkotyki.

 

http://info.onet.pl/1039669,12,1,0,120,686,item.html

      


   Naszym celem jest przetrwanie Bialych Ludzi za wszelka cene!    

 

 

##                  ##
##               ##
##      #    ##
##   ##  ##
##     ##
#     #

 Do you Yahoo!?
Yahoo! Search presents - Jib Jab's 'Second Term'


Do you Yahoo!?
Yahoo! Search presents - Jib Jab's 'Second Term'

Yahoo! Groups Links

Odpowiedź listem elektroniczym