WIADOMOSCI Z BIALEGO SWIATASERWIS
Dedykowany dla Przetrwania, Ekspansji i Postepu Bialych Ludzi 


Wiadomosci Z Bialego Swiata On-Line www.wzbs.info.ms

Swiatowy Kosciol Tworcy www.skt-or.szm.com

Bojkot Izraela www.skt-or.szm.com/bojkot.html

Wiedza To Potega www.potega.szm.com

Facts! www.facts.szm.com   


Aby ZAPISAC sie do naszego serwisu napisz na [EMAIL PROTECTED] a w temacie listu wpisz TAK.

Jezeli chcesz, aby twoj adres zostal usuniety w tresci tematu wpisz NIE.


MATT HALE
...wieziony przez amerykanskie zydostwo...
PM Matt Hale #15177424
MCC Chicago
71 West Van Buren Street
Chicago, IL 60605 USA


*** WIEDZA TO POTEGA!  PRAWDA TO NASZA BRON! ***


  08 LUTY , 31 A.C.


SPIS TRESCI

[1] Amerykanin utrzymuje, że przyczynił się do otrucia Goeringa

[2] Francja: Ubywa zwolenników konstytucji UE

[3] Słowacja: Negowanie holocaustu ma pozostać karalne

[4] Komisja Europejska o zakazie noszenia symboli nazistowskich


WIADOMOSC I: Amerykanin utrzymuje, że przyczynił się do otrucia Goeringa


 

78-letni Amerykanin Robert Lee Stivers twierdzi, że nieświadomie pomógł otruć nazistowskiego zbrodniarza Hermanna Goeringa - informuje w poniedziałek amerykański dziennik "Los Angeles Times".

Podczas procesu zbrodniarzy wojennych w Norymberdze w 1946 roku 19-letni Stivers służył w wojsku USA i pilnował uwięzionego marszałka Rzeszy Hermanna Goeringa. Wtedy też przypadkiem poznał dziewczynę o imieniu Mona. To właśnie ona nakłoniła młodego Amerykanina, by przekazał więźniowi pióro, które zamiast naboju z atramentem miało zawierać lekarstwo dla podobno chorego Goeringa. W rzeczywistości był to cyjanek, którym Goering się otruł.

Międzynarodowy Trybunał Wojskowy w Norymberdze skazał Goeringa, prawą rękę Adolfa Hitlera, na śmierć przez powieszenie. Skazany uniknął egzekucji, popełniając samobójstwo. Istnieje wiele spekulacji na temat okoliczności śmierci marszałka Rzeszy. Dotychczas wskazywano na porucznika Jacka Wheelisa, który miał umożliwić Goeringowi dostęp do trucizny.

Stivers mówi, że nie chciał wyjawić prawdy, gdyż obawiał się, że zostanie wszczęte przeciwko niemu śledztwo. Obecnie ewentualne przestępstwo uległo przedawnieniu i córka Amerykanina namówiła go, by się ujawnił.

"Ciężko mi z tym" - twierdzi były żołnierz i dodaje: "Nigdy już nie widziałem Mony. Myślę, że mnie wykorzystała".

 

http://info.onet.pl/1050078,12,1,0,120,686,item.html

 


WIADOMOSC II: Francja: Ubywa zwolenników konstytucji UE


 

We Francji ubywa zwolenników ratyfikowania konstytucji Unii Europejskiej, choć jest ich nadal więcej niż przeciwników - takie są rezultaty sondażu instytutu CSA opublikowane we francuskich mediach.

Gdyby referendum konstytucyjne odbyło się w ostatnią niedzielę, 60 proc. Francuzów, którzy chcą pójść do urn, głosowałoby za przyjęciem konstytucji, a 40 proc. - przeciwko.

Wyniki oznaczają pięciopunktowy spadek liczby zwolenników konstytucji w porównaniu z takim samym sondażem ze stycznia, i wzrost liczby jej przeciwników, także o 5 punktów proc. Taki trend utrzymuje się już od grudnia, gdy za konstytucją opowiadało się 69 proc. Francuzów, a 31 proc. - przeciwko.

Jednocześnie 54 proc. Francuzów zapowiada, że nie weźmie udziału w referendum, albo w najlepszym przypadku wrzuci do urny czystą kartkę. Odsetek tych osób spadł w porównaniu ze styczniem o 7 punktów proc.

Sondaż wykazał także, że za ratyfikacją opowiadają się raczej mężczyźni (62 proc.) niż kobiety (58 proc.). Najwięcej zwolenników - 66 proc. - jest w regionie paryskim.

Sondaż przeprowadzono telefonicznie 2-3 lutego na reprezentatywnej próbie 798 osób w wieku co najmniej 18 lat.

Oficjalnej daty referendum jeszcze nie wyznaczono, ale odbędzie się ono zapewne w pierwszej połowie czerwca.

http://info.onet.pl/1050319,12,1,0,120,686,item.html

 


WIADOMOSC III: Słowacja: Negowanie holocaustu ma pozostać karalne


 

Parlament słowacki odrzucił we wtorek rządową propozycję zniesienia kar za negowanie holocaustu. Obecnie jest to zagrożone karą do trzech lat więzienia.

Resort sprawiedliwości twierdził, że ustawa z 2001 roku, penalizująca negowanie holocaustu, narusza wolność słowa i zaproponował nowelizację kodeksu karnego. Parlamentarzyści nie podzielili jednak tej opinii, wystąpili z kontrpropozycją, przewidującą utrzymanie w mocy odnośnego zapisu w kodeksie i uchwalili to stosunkiem głosów 108-1 (przy 19 wstrzymujących się). Stanowisko parlamentu czeka teraz na podpis prezydenta.

Słowaccy Żydzi ostro protestowali przeciwko planom resortu sprawiedliwości. "Negowania holocaustu nie można usprawiedliwiać wolnością wypowiedzi. Zniesienie paragrafu o tzw. kłamstwie oświęcimskim otwiera możliwości usprawiedliwiania dzisiejszych przejawów rasizmu, ksenofobii i braku tolerancji, powoduje też rosnące poczucie bezkarności ich sprawców" - głosił protest opublikowany w końcu stycznia przez słowackie media.

Prezydent Słowacji Ivan Gaszparovicz, prawnik i wykładowca prawa na Uniwersytecie Komeńskiego w Bratysławie, zapewniał w styczniu w wywiadzie udzielonym PAP, że propozycja usunięcia zapisu o tzw. kłamstwie oświęcimskim z kodeksu karnego nie oznacza zmiany stanowiska Słowaków w tej sprawie.

"Pozostanie paragraf, który przewiduje sankcje za propagowanie faszyzmu. Chcę podkreślić, że to, co stało się w Oświęcimiu, nie podlega dyskusji" * mówił Gaszparovicz.

Według spisu ludności z 1939 roku, na terytorium ówczesnej okrojonej Słowacji mieszkało 136 tys. Żydów. Holocaust przeżyło około 30 tys. z nich. Istniejące podczas II wojny światowej państwo słowackie, powstałe pod patronatem III Rzeszy, wysłało do hitlerowskich obozów zagłady kilkadziesiąt tysięcy Żydów. Łącznie do hitlerowskich obozów trafiło z terenów wojennej Słowacji ponad 70 tys. ludzi - głównie Żydów, ale także Cyganów i komunistów.

 

http://info.onet.pl/1050435,12,1,0,120,686,item.html

 


WIADOMOSC IV: Komisja Europejska o zakazie noszenia symboli nazistowskich


 

Wprowadzenie w całej Europie zakazu noszenia symboli nazistowskich i komunistycznych byłoby zbyt trudne. Komisja Europejska uważa, że o jego wprowadzeniu kraje Wspólnoty powinny zdecydować same.

 

Objęcia zakazem całej Europy domagali się eurodeputowani z Niemiec i europy środkowo-wschodniej. Rzecznik komisarza do spraw wymiaru sprawiedliwości - Friso Roscam Abbing podkreślił, że w dyskusjach o zakazie noszenia symboli, nazizm i komunizm powinny być traktowane tak samo. Jego zdaniem, Brukseli będzie jednak trudno wprowadzić zakaz eksponowania symboli obu reżimów w całej Unii. Dodał, że taka decyzja powinna należeć do poszczególnych państw członkowskich.

Na wprowadzenie zakazu noszenia swastyk we Wspólnocie nie zgadzały się do tej pory przede wszystkim Wielka Brytania i Włochy. Uważały one, że decyzje w tej sprawie należy podejmować na poziomie narodowym, a nie europejskim.

 

http://info.onet.pl/1050549,12,1,0,120,686,item.html

 
   Naszym celem jest przetrwanie Bialych Ludzi za wszelka cene!    

 

 

##                  ##
##               ##
##      #    ##
##   ##  ##
##     ##
#     #

 


__________________________________________________
Do You Yahoo!?
Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around
http://mail.yahoo.com

__________________________________________________
Do You Yahoo!?
Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around
http://mail.yahoo.com

Yahoo! Groups Sponsor
ADVERTISEMENT


Yahoo! Groups Links

Odpowiedź listem elektroniczym