WIADOMOSCI Z BIALEGO SWIATASERWIS
Dedykowany dla Przetrwania, Ekspansji i Postepu Bialych Ludzi 


Wiadomosci Z Bialego Swiata On-Line www.wzbs.info.ms

Swiatowy Kosciol Tworcy www.skt-or.szm.com

Bojkot Izraela www.skt-or.szm.com/bojkot.html

Wiedza To Potega www.potega.szm.com

Facts! www.facts.szm.com   


Aby ZAPISAC sie do naszego serwisu napisz na [EMAIL PROTECTED] a w temacie listu wpisz TAK.

Jezeli chcesz, aby twoj adres zostal usuniety w tresci tematu wpisz NIE.


MATT HALE
...wieziony przez amerykanskie zydostwo...
PM Matt Hale #15177424
MCC Chicago
71 West Van Buren Street
Chicago, IL 60605 USA


*** WIEDZA TO POTEGA!  PRAWDA TO NASZA BRON! ***


  14 LUTY, 31 A.C.


SPIS TRESCI

[1] Niemcy: W Dreźnie rozpoczęły się obchody 60. rocznicy bombardowania

[2] Tysiące neonazistów na ulicach Drezna

[3] Bułgaria: Ponad 14 kg heroiny na granicy z Turcją


WIADOMOSC I: Niemcy: W Dreźnie rozpoczęły się obchody 60. rocznicy bombardowania


 

W stolicy Saksonii Dreźnie rozpoczęły się uroczystości, związane z 60. rocznicą zbombardowania miasta przez alianckie lotnictwo.

 

Przedstawiciele demokratycznych partii oraz związków zawodowych złożyli w niedzielę na cmentarzu Heidefriedhof wieńce przed rozpoczęciem oficjalnej ceremonii.

Socjaldemokraci, Zieloni, liberałowie i socjaliści z PDS chcieli w ten sposób uniknąć spotkania z delegacją skrajnie prawicowej NPD, która także bierze udział w oficjalnych obchodach. Na cmentarzu pochowano blisko połowę z około 35 tysięcy ofiar nalotu.

W wyniku serii ataków, przeprowadzonych przez brytyjskie i amerykańskie lotnictwo 13 i 14 lutego 1945 roku, całkowitemu zniszczeniu uległo drezdeńskie Stare Miasto.

Z inicjatywy demokratycznych partii i organizacji społecznych w centrum miasta zapłonie w niedzielę wieczorem 10 tysięcy świeczek, które mają utworzyć na placu jedną wielką świecę - symbol pojednania i pokoju. Po raz pierwszy od zakończenia wojny udostępniony zostanie wiernym barokowy Kościół Mariacki. Uważana za "perłę" barokowej architektury świątynia odbudowana została m.in. dzięki finansowemu wsparciu Wielkiej Brytanii.

Skrajnie prawicowa NPD oraz młodzieżówka ziomkostwa Prus Wschodnich zapowiedziały zorganizowanie w południe "marszu żałobnego" na cześć niemieckich ofiar wojny. W przemarszu przez miasto weźmie udział kilka tysięcy neofaszystów. Lewicowa młodzież zapowiedziała zorganizowanie kontrdemonstracji. Policja obawia się starć pomiędzy uczestnikami obu pochodów.

Saksońska NPD sprowokowała w połowie stycznia skandal, odmawiając uczczenia minutą ciszy wszystkich ofiar wojny. Deputowani NPD demonstracyjnie opuścili salę obrad parlamentu w Dreźnie. Neofaszystowscy parlamentarzyści nazwali bombardowanie Drezna "bombowym holokaustem" i zaplanowanym z zimną krwią ludobójstwem.

Przedstawiciele największych niemieckich partii zapowiedzieli udział w demonstracji przeciwko prowokacjom NPD. Do Drezna mają przyjechać przewodniczący Bundestagu Wolfgang Thierse (SPD), minister komunikacji Manfred Stolpe (SPD), obie współprzewodniczące klubu parlamentarnego Zielonych, Katrin Goering-Eckhardt i Krista Sager, oraz były szef PDS Gregor Gysi. Wielu mieszkańców Drezna nosi w klapie białą różę - symbol pojednania i oporu przeciwko nazizmowi

 

http://info.onet.pl/1052963,12,1,0,120,686,item.html


WIADOMOSC II: Tysiące neonazistów na ulicach Drezna


 

5 tys. niemieckich neofaszystów bierze udział w "marszu żałoby", zorganizowanym przez skrajnie prawicową NPD w niedzielę w Dreźnie z okazji 60. rocznicy zbombardowania miasta przez alianckie lotnictwo. Porządku w mieście pilnuje kilka tysięcy policjantów.

Wcześniej pisaliśmy, że w manifestacji uczestniczy około 2 tys. neonazistów.

Wzdłuż trasy pochodu ustawili się przeciwnicy skrajnej prawicy, którzy za pomocą gwizdków starają się zakłócić hasła skandowane przez uczestników marszu. Lewicowa młodzież zapowiedziała kontrmanifestację.

Na wiecu przed saksońskim parlamentem spotkali się wcześniej przywódcy skrajnie prawicowych partii - Udo Voigt (NPD), Gerhard Frey (DVU), Franz Schoenhuber (Republikanie) oraz szef klubu parlamentarnego NPD w saksońskim landtagu Holger Apfel.

 

http://info.onet.pl/1052991,12,1,0,120,686,item.html


WIADOMOSC III: Bułgaria: Ponad 14 kg heroiny na granicy z Turcją


 

Ponad 14 kilogramów heroiny przejęto w nocy z soboty na niedzielę na największym przejściu granicznym na granicy bułgarsko-tureckiej - Kapitan Andrejewo.

Narkotyk był ukryty w ciężarówce z rejestracją turecką, jadącej z Turcji do Kosowa. 14,6 kg heroiny znajdowało się w 26 paczkach. Zdaniem policji bułgarskiej czarnorynkowa wartość narkotyku wynosi ok. 660 tys. euro.

Była to druga w tym roku próba przemytu heroiny na tym samym przejściu granicznym. W styczniu skonfiskowano ponad 10 kg tego narkotyku. Od początku roku na granicach bułgarskich przejęto też ponad 300 kilogramów amfetaminy i 270 tys. tabletek efedryny, wykorzystywanej do produkcji narkotyków syntetycznych.

Przedstawiciel MSW gen. Bojko Borysow poinformował w niedzielę, że w wyniku międzynarodowej akcji w ciągu ostatniej doby zatrzymano poza granicami kraju pięciu obywateli bułgarskich z ogromną ilością kokainy - od 700 do 900 kg. Wartość narkotyku może przekroczyć 150 mln euro. Przejęto też setki tysięcy euro w gotówce. Generał nie podał dalszych szczegółów, ponieważ operacja trwa i jej wyniki zostaną ogłoszone w przyszłym tygodniu. Także w Bułgarii dokonano ubiegłej nocy aresztowań w środowiskach przemytników narkotyków - dodał Borysow.

W 2004 roku na granicy Bułgarii z Turcją, Serbią i Rumunią przejęto około 900 kilogramów heroiny wartości 40 mln euro i ponad 500 kg innych narkotyków.

 

http://info.onet.pl/1053050,12,1,0,120,686,item.html     


   Naszym celem jest przetrwanie Bialych Ludzi za wszelka cene!    

 

 

##                  ##
##               ##
##      #    ##
##   ##  ##
##     ##
#     #


Do you Yahoo!?
Take Yahoo! Mail with you! Get it on your mobile phone.


Do you Yahoo!?
Yahoo! Mail - now with 250MB free storage. Learn more.
Yahoo! Groups Sponsor
ADVERTISEMENT


Yahoo! Groups Links

Odpowiedź listem elektroniczym