WIADOMOSCI Z BIALEGO SWIATASERWIS
Dedykowany dla Przetrwania, Ekspansji i Postepu Bialych Ludzi 


Wiadomosci Z Bialego Swiata On-Line www.wzbs.info.ms

Swiatowy Kosciol Tworcy www.skt-or.szm.com

Bojkot Izraela www.skt-or.szm.com/bojkot.html

Wiedza To Potega www.potega.szm.com

Facts! www.facts.szm.com   


Aby ZAPISAC sie do naszego serwisu napisz na [EMAIL PROTECTED] a w temacie listu wpisz TAK.

Jezeli chcesz, aby twoj adres zostal usuniety w tresci tematu wpisz NIE.


MATT HALE
...wieziony przez amerykanskie zydostwo...
PM Matt Hale #15177424
MCC Chicago
71 West Van Buren Street
Chicago, IL 60605 USA


*** WIEDZA TO POTEGA!  PRAWDA TO NASZA BRON! ***


 16 LUTY, 31 A.C.


SPIS TRESCI

[1] Trybuna o przedwyborczych sondażach

[2] Aborcja na życzenie: Projekt SLD do kosza

[3] Współpracownicy o. Rydzyka tworzą nową partię

[4] Terroryści planowali zamach na wieżę Eiffla?


WIADOMOSC I: Trybuna o przedwyborczych sondażach


 

"Trybuna": Po kolejnej debacie Tomasza Lisa "Co z tą Polską?" z udziałem Rokity, Giertycha i Kaczyńskiego, na pytanie, czy prawicowy rząd będzie dobry dla Polski, "tak" odpowiedziało 41 proc. słuchaczy, a "nie" aż 59 proc.

 

Na pytanie, czy prawica będzie lepsza niż lewica, "tak" powiedziało 36 proc., a "nie" 53 proc. "Skąd więc bierze się przedwyborcza panika na lewicy? Czyżby z tego, że dla tej przychylnej dla lewicy większości społeczeństwa coraz trudniej jest znaleźć partię, na którą warto głosować? - dziwi się na łamach "Trybuny" pan K.

 

http://info.onet.pl/1053810,11,1,0,120,686,item.html


WIADOMOSC II: Aborcja na życzenie: Projekt SLD do kosza


 

Obrońcy życia poczętego wygrali w Sejmie. SLD-owski projekt ustawy dopuszczający aborcję na życzenie trafił do kosza. W głosowaniu większość izby nie zgodziła się na wprowadzenie go pod obrady.

 

Włodzimierz Cimoszewicz zapowiedział, że to koniec tego tematu w Sejmie i żadnego kolejnego projektu nie wstawi do porządku obrad.

Autorka propozycji, Joanna Senyszyn z SLD powiedziała, że na sali demagogia i hipokryzja wygrały z rozumem. Jej zdaniem niedopuszczalne jest, by Sejm nie mógł debatować na dowolny, także i ten temat.

Kazimierz Michał Ujazdowski z PiS-u ocenił natomiast, że prawo do życia pokonało cynizm SLD. Wicemarszałek podkreślił, że ochrona życia jest fundamentem cywilizacji i moralnym filarem konstytucji, który udało się obronić.

"Już w ogóle nie wprowadzę tego punktu w tej kadencji (...) O aborcji już w tym Sejmie nie będziemy dyskutowali" - podkreślił Cimoszewicz.

Sejm zdecydował w głosowaniu, że podczas rozpoczętego tego dnia posiedzenia, nie zajmie się projektem ustawy o świadomym rodzicielstwie, autorstwa SLD. Projekt przewiduje m.in. możliwość przerywania ciąży bez ograniczeń do 12 tygodnia. Po tym czasie ciążę można byłoby przerwać, gdyby zagrażała zdrowiu lub życiu kobiety, z powodu nieodwracalnego uszkodzenia płodu lub gdyby ciąża była wynikiem gwałtu.

Według marszałka, projekt zawierał szereg wartych przedyskutowania propozycji dotyczących m.in. wsparcia przez państwo zapłodnienia in vitro, oświaty seksualnej, czy dostępności środków antykoncepcyjnych. Jak ocenił, autorzy tego projektu spowodowali jednak, że te kwestie stały się ofiarą sporu o aborcję.

Na początku posiedzenia posłowie w głosowaniu rozstrzygnęli, że nie zajmą się tym projektem. Za utrzymaniem tego punktu w porządku obrad głosowało 183 posłów, przeciw - 199, wstrzymało się siedmiu posłów.

Przygotowany przez SLD we współpracy z organizacjami kobiecymi projekt ustawy o świadomym rodzicielstwie przewiduje m.in. możliwość przerywania ciąży bez ograniczeń do dwunastego tygodnia. Po tym czasie ciążę można byłoby przerwać, gdyby zagrażała zdrowiu lub życiu kobiety, z powodu nieodwracalnego uszkodzenia płodu lub gdyby ciąża była wynikiem gwałtu.

 

http://info.onet.pl/1054213,11,1,0,120,686,item.html

 


WIADOMOSC III: Współpracownicy o. Rydzyka tworzą nową partię


 

Najbliżsi współpracownicy ojca Tadeusza Rydzyka tworzą nową partię.

Według dziennika, ma ona błogosławieństwo ojca dyrektora oraz poparcie zrzeszającego ponad 200 tysięcy osób Koła Przyjaciół Radia Maryja.

Partię organizuje fundacja Nasza Przyszłość - Polska blisko związana z Radiem Maryja i "Naszym Dziennikiem". Chce stworzyć silne ugrupowanie, które po wyborach przejmie władzę - czytamy w "Gazecie Wyborczej".

Jego struktury mają powstać w zakładach pracy, na wsiach i w osiedlach, a także przy już istniejących organizacjach religijnych i młodzieżowych. Niewykluczone jest wchłonięcie przez nowy twór Ruchu Katolicko-Narodowego Antoniego Macierewicza, od lat jednego z najwierniejszych sojuszników ojca Rydzyka.

Dziennik zwraca uwagę, że w programie tworzącej się partii są wątki zapożyczone od PZPR, Samoobrony i LPR. Partia ma też własny pomysł - chce przywrócenia konstytucji kwietniowej z 1935 roku.

Więcej w dzisiejszym wydaniu "Gazety Wyborczej"

 

http://info.onet.pl/1054502,11,1,0,120,686,item.html


WIADOMOSC IV: Terroryści planowali zamach na wieżę Eiffla?


 

Według informacji francuskiego dziennika "Le Parisien", islamscy terroryści planowali zamach na wieżę Eiffle'a. Gazeta powołuje się na osoby związane z wywiadem prowadzące dochodzenie w sprawie, tak zwanej, siatki czeczeńskiej.

 

Chodzi o grupę islamskich ekstremistów pochodzenia algierskiego. Przeszli oni szkolenie terrorystyczne w obozie na terytorium Gruzji.

Zatrzymani terroryści zeznali, że chcieli dokonać zamachów na wieżę Eiffle'a i wielki dom towarowy w centrum Paryża. Grupa planowała też ataki na obiekty izraelskie i rosyjskie oraz posterunki policji francuskiej.

Brane były pod uwagę zamachy za pomocą broni chemicznej.

Grupa utrzymywała kontakty z organizacjami islamskimi w Hiszpanii. Finansowała też przerzut ochotników, którzy chcieli walczyć z Rosjanami w Czeczenii.

 

http://info.onet.pl/1054729,12,1,0,120,686,item.html     


   Naszym celem jest przetrwanie Bialych Ludzi za wszelka cene!    

 

 

##                  ##
##               ##
##      #    ##
##   ##  ##
##     ##
#     #

 __________________________________________________
Do You Yahoo!?
Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around
http://mail.yahoo.com

__________________________________________________
Do You Yahoo!?
Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around
http://mail.yahoo.com

Yahoo! Groups Sponsor
ADVERTISEMENT


Yahoo! Groups Links

Odpowiedź listem elektroniczym