VAART-bericht van: Peter Janssens <[EMAIL PROTECTED]>
Nico Evens schreef:
Wat is de moraal van het verhaal. Wat ze kunnen zien willen ze niet zien en wat niet te zien is moet toch ergens worden gevonden als is het maar een lampje. Als de bemanning zelf niet word geschoold en de tijd en de plicht word meegegeven inspectie en onderhoud te doen dan halen de meest vooraanstaande installatie bedrijven de fouten er ook niet uit. De ondernemer word euro's armer en regels rijker . Veiligheid valt en staat bij technisch inzicht en kennis van de bemanning. Wie schiet er nu echt te kort in verantwoord gedrag ??
Helemaal mee eens maar wel een kip en ei verhaal. Deze onzin heeft wel vrucht kunnen schieten omdat er regelmatig roer uitval (??????????) aangevoerd wordt als oorzaak van een ongeval. Misschien eerder en meer stampij maken bij en/of over de gene waaraan we deze ellende te danken hebben.
Peter * Wat doet de markt? www.vaart.nl/peiling * Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected] * Afmelden op: [EMAIL PROTECTED] met tekst: unsubscribe VAART-L
