VAART-bericht van: Johnny van Maren <[email protected]>


Omdat jullie in de tankvaart zitten, zal dat een logische manier van werken zijn, vanwege de hoge pieken en diepe dalen die er in de tankvaart plaatsvinden. Als je bij wijze van spreken de ene keer EUR 100 naar Basel krijgt, dan zal op het moment dat er maar EUR 10 betaald wordt de animo niet erg groot zijn, en zie je het tevens als het moment om de vakantie op te nemen. Ik kies ook wel de tijd dat er minder te verdienen valt uit om mijn vrije tijd te nemen, maar op een gegeven moment wordt het toch weer tijd om te varen, ook al zijn de prijzen nog niet naar wens.

Groeten, Gerrit Langius
Farmsum

Daar heb je wel gelijk in, Maar dat wist ik niet van te voren, dat en of en wanneer het nog goed zou komen. net begonnen klasse maken in februari, ander keuringseis van GL voor vlak dus nieuw vlak.
Jaar erop een boom van een meter in de schroef, 7 weken tegen de kant.
ga zo maar verder,  Soms zit het mee soms zit het tegen,

3 jaar achter elkaar echt op een kritisch punt gezegt nu ga ik eerst op vakantie, het is straks toch over (in tankvaart hoeft het nooit over te zijn, ander vlag van andere bevrachter en je mag tot je dood
op dat schip blijven, (maar daar wil ik niet bij horen)

Het is in 5 jaar ook 3 keer gebeurt dat ik nog niet in het vliegtuig zat en dat de vrachten omdraaiden, dus mijn vader een maand naar boord. en dat is geen grapje maar hij voer dan in 1 maand meer op. dan ik in al die maanden ervoor. Dus helaas krijg ik nog vaak te horen, dat de winst die overbleef door hem verdiend is, dus dat k nog veel moet leren.
met mijn grote mond,
Waarschijnlijk heeft hij gelijk. (ik ben ouderwets heb me jaren verzet, maar meestal heeft de oude garde ook gelijk)

gr john





* Wat doet de markt? Geef je marktindruk op www.vaart.nl/peiling
* Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected]
* Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L


Antwoord per e-mail aan