VAART-bericht van: chefren <[email protected]>


On 3/21/09 8:24 PM, Nico wrote:
VAART-bericht van: "joses...@..."<joses...@...>

..

Jij vind zeker ook dat de ING vrij is in de keus of ze de paar miljard 
belastinggeld die ze net van jou en mij
kregen besteden aan bonussen voor de direktie of voor andere dingen?

Nee. In dit geval bepaalt de democratie (helaas vaak achteraf) of het terecht 
was  wie
ontving en wie moest betalen. Ik ben achteraf daar trouwens ook  ook steeds 
minder
gelukkig mee

Ik vind dat gemiep over die bonussen zo vermoeiend...

Er is gewoon afgesproken met mensen dat ze bonussen krijgen als ze bepaalde doelen zouden halen. Die hebben ze gehaald, kortom er moet worden betaald.

Dat zijn individuele afspraken, of die zinnig zijn of niet, waarom zou een partij, zolang die partij niet failliet is zich daar niet aan moeten(!) houden?


En achteraf de regels veranderen, bijvoorbeeld hoge belastingen heffen zoals in Amerika, vind ik helemaal te primitief voor woorden.

Dat is na het spel de spelregels veranderen, zucht!!!



Als Wouter Bos die banken niet had geholpen dan zouden ze van alles hebben verkocht, dan hadden ze bonussen uit eigen zak betaald, of ze zouden failliet zijn gegaan en dan zouden ze geen bonussen betalen.

De steun die Wouter Bos heeft gegeven heeft de crisis absoluut alleen maar verergerd. De daders zijn in elk opzicht beloond en we zwammen veel te veel over irrelevante dingen.

Ik hoop dat de banken weer tekort krijgen, lijkt me niet onwaarschijnlijk, en dat Wouter Bos ze dan niet meer helpt. Dan gaan ze eindelijk saneren en komt het goed. Gaan ze bijvoorbeeld hun vastgoed verkopen. Krijgen bedrijven weer de kans voor een redelijke prijs aan bedrijfsruimte te komen en zo.

De "lucht" moet er uit...

+++chefren


* Wat doet de markt? Geef je marktindruk op www.vaart.nl/peiling
* Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected]
* Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L


Antwoord per e-mail aan