VAART-bericht van: "Hein Danser" <[email protected]>

En ik vindt het dan ook erg vervelend dat er collega's zijn die hemel en aarde bewegen voor zo'n verklaring. Dat is verplicht mij hetzelfde te doen, terwijl dat niet mijn taak is.
----------------------------------------------------------

Hallo Peter, ik vraag ook niet om een losverklaring. Zoals jij het zegt, denk ik er ook over. Maar ik meld het wel in R.dam, of nu in BRD meldpunt. Om mijzelf in te dekken. Wsp NL en BRD vragen bij controle wel naar een losverklaring.

Net zoals de kolen kontrakten, met opmerking Bobcat schoon. Zelfs bij coops van en door schippers. Ik vind, dat moet je als schipper helemaal niet willen. veeg je als schipper niet er achteraan, krijg je ook geen losverklaring met bezemschoon. Met ander woorden. Het probleem wordt door anderen op de schipper afgeschoven.

Om nu als schipper in je eentje een hoop stennis te gaan maken, Daar heb ik helemaal geen zin in. Het probleem aan het begin, bij contract opmaken goed indekken is toch niet zo moeilijk?? Bij het laatste contact bespreking was het al bij Wet geregeld en toch Bobcat schoon over de rug van de schipper afsluiten.!! Ook omdat door de bevoegde instanties GEEN handhaving is, ben ik er ook klaar mee.

Ik heb me wel voor genomen, krijg ik een bekeuring, wat met een losverklaring te maken heeft. ga ik voor het gerecht. Verklaring in de PB wordt heel uitgebreid.

Je zou bijna na elke lossing, een mail sturen naar betreffende los bedrijf, waarop je ze aansprakelijk stelt voor de schoonmaak kosten. Kom je voor de rechter. Heb je een poot om op te staan. Schoonmaak kosten is bij mij: zelf vegen en spoelen.

Mening van Hein Danser.



* Vind je VAART!genoten op: http://www.vaart.nl
* Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected]
* Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L


Antwoord per e-mail aan