VAART-bericht van: Harm Bathoorn <[email protected]>
On 06/26/2013 10:03 AM, Jos Meijer wrote:
Daar raak je de essentie. Het verschil tussen voor kostprijs (of met 30% winst) varen of de huidige afbraakprijzen is voor de eindgebruiker een centen of zels fracties van centen kwestie.
Dat is wel heel erg egocentrisch bedacht/berekend want gaat alleen maar op als de huidige configuratie intact blijft. Meestal is dat niet zo: Een structurele verandering van prijs (op of neer) is meestal het gevolg van macro-economische veranderingen die enorme gevolgen kunnen hebben....kijk maar eens wat de gevolgen waren van de ineenstorting van de amerikaanse huizen markt.
-- Geluk, HarM * Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected] * Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L
