Zdravím.

Aby sa výkonný tím Wikimedie SK mohol lepšie koordinovať, pripravujeme víkendové stretnutie. Zvolili sme celý víkend bez internetu aby sme sa mohli lepšie spoznať s našimi kolegami, s ich motiváciami a víziami, spôsobmi práce a zameraním. Do budúcnosti nám to uľahčí a zefektívni návrh projektových tímov, rozdelenie úloh a vylepší koordináciu.


Zatiaľ počítame s účasťou ľudí, ktorí sa v uplynulých mesiacoch intenzívne venovali projektom Wikimedie SK a rozvoju organizácie. Radi uvidíme aj širší okruh aktivistov, ktorí by podobnú prácu chceli robiť v budúcnosti. Ak zvažujete svoje aktívne zapojenie sa do organizačnej časti hnutia wikimédia, teraz je veľmi vhodný čas ukázať to!

Stretnutie sa uskutoční od 4. do 6. decembra pri Zázrivej. Program bude závisieť od účastníkov (ak sa nebudeme dobre poznať, spoznáme sa; ak sa už budeme poznať, bude viacej o konkrétnej budúcnosti). Ľuďom, ktorí už pracovali na projektoch WMSK preplatíme ubytovanie, stravu a dopravu; ostatným podľa individuálnej dohody vopred. Záujemcovia nech prosím stručne napíšu (súkromne) na moju adresu prečo by sa chceli zúčastniť a dohodneme detaily.

Do videnia v Zázrivej!

--
Michal Matúšov
[[:w:sk:Redaktor:KuboF]]
+421 910 293 139
Wikimedia Slovenská republika
Dom služieb ALFA
Februárová 1478/2
958 01 Partizánske
predseda / president
Web: http://wikimedia.sk
Facebook: www.facebook.com/WikimediaSK
Twitter: https://twitter.com/WikimediaSK

_______________________________________________
Wikimedia-SK mailing list
Wikimedia-SK@lists.wikimedia.org
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikimedia-sk

Reply via email to