Witam,

Jako członek Komitetu Stypendialnego Wikimanii 2010, uprzejmie 
zawiadamiam o rozpoczęciu przyjmowania wniosków o stypendium. Można je 
składać od dzisiaj do 11 kwietnia. Zainteresowanych zapraszam do 
rzucenia okiem na tablicę ogłoszeń polskiej Wikipedii, gdzie zamieściłem 
przed chwilą dłuższe ogłoszenie na ten temat oraz niezbędne linki.

Gdyby ktoś potrzebował jakichś dodatkowych informacji czy miał jakieś 
wątpliwości, pozostaję do Waszej dyspozycji.

Pozdrawiam!

Powerek38

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym