Wiem, że robi się wiosennie[1] (po aktywności studentów) i że za chwilę 1 
kwietnia. Ale, biorąc pod uwagę różne dowcipy sprzed lat, proszę o działanie z 
wyważeniem, bo jak zrobimy kilkadziesiąt dowcipów tego typu:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Poczekalnia/biografie_za%C5%82atwione_24#Sebastian_Skolik
co byłoby spuszczeniem powietrza z balonu, to jednak część osób nie 
rozwiązujących krawatów niekoniecznie musi na to reagować z przymrużeniem oka i 
zrobi się zbyt gorąco, niż na wiosnę przystało.

[1] Dwuznaczność słowa "wiosennie" zamierzona :p - pewnie parę osób 
skorzystałoby z okazji, by zrobić młyn.

przykuta

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym