|W dniu 3 kwietnia 2010 22:47 użytkownik Przykuta <[email protected]> napisał:
|> Witajcie,
|>
|> Ja jestem przeciwny ponownemu uzywaniu botow do masowego tworzenia 
|> hasel. Jesli juz koniecznie chcemy traktowac wielkosc poszczegolnych 
|> Wikipedii jako rodzaj wyscigu, to nie stosujmy dopingu. Stosowanie 
|> botow przed laty wywindowalo nas na bardzo dlugi czas na czwarta 
|> pozycje, ale z drugiej strony nadszarpnelo nasz wizerunek wsrod 
|> miedzynarodowej spolecznosci, czego haslowym okresleniem bylo 
|> nazywanie nas tu i owdzie "botopedia".

Botopedia? Sprawdźcie - http://botopedia.pl - ktoś chyba nadal myśli tak o 
nas...

Marcin Łukasz Kiejzik


_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym