Witajcie!

Zapraszam do dyskusji na temat zmian w polityce arbitrażu i wyborze członków 
Komitetu Arbitrażowego. Dyskusja toczy się na stronie [[Wikipedia:Komitet 
Arbitrażowy/Reforma 2010]]
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Komitet_Arbitra%C5%BCowy/Reforma_2010

Pozdrawiam serdecznie,
Wiktoryn

PS. Przepraszam osoby, które powyższy komunikat czytają po raz kolejny. 
Ponieważ zmiany w polityce arbitrażu i procedurze wyboru arbitrów są kwestiami 
istotnymi, chciałbym, aby wiadomość o rozpoczęciu dyskusji nad zmianami dotarła 
do możliwie najszerszej grupy wikipedystów.

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym