W dniu 14 maja 2010 15:11 użytkownik PMG <[email protected]> napisał: > Witam > > Czy ktoś wie dlaczego polska Planeta Wikimedia działa jak by chciała a > nie mogła ? Sporo rzeczy które dostaję na RSS nie pojawia się na stronie > głównej. > > Jednocześnie blogi które według > http://meta.wikimedia.org/wiki/Planet_Wikimedia powinny znajdować się na > niej (dajmy na to mój http://wikiproteusz.wordpress.com/ lub Teukrosa > http://teukros.wordpress.com/ ) nie pojawiają się. > > PMG >
A dzisiaj także Wikiźródła dorobiły się własnego blipa: http://wikisource.blip.pl/ Awers. _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
