W dniu 2010-07-13 13:16, rekrutacja Gazeta.pl pisze:
> Te edukacyjne podkasty na wolnej licencji to b. Ciekawy pomysl. Jest juz do
> tego jakis plan - tematyka, zakres, metodologia? Czy to bedzie material dla
> uczniow czy nauczycieli? A jesli dla uczniow, to czy beda jakies dodatkowe
> materialy dla nauczycieli?

Plan właśnie powstaje, ale jeszcze do mnie nie dotarł - podobno wraca z 
jakimś błędem (nie wiem czemu, w końcu już się kontaktowaliśmy 
majlowo...). Najpóźniej w czwartek i tak będę miał, skoro tam idę. =}

MSZ to nie będzie w ogóle skierowane w sektor edukacyjny, tylko do 
słuchaczy radia, czyli będzie specyfika, ale w innym sensie - słowo, a 
nie pokaz wideo (choć radio, jak widziałem, stara się uruchomić też 
kamerkę).

Kontakty do Borysa: http://www.radiownet.pl/uzytkownik/Kozielski/

-- 
Send out the signals deep and loud

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym