W dniu 2010-07-13 13:16, rekrutacja Gazeta.pl pisze: > Te edukacyjne podkasty na wolnej licencji to b. Ciekawy pomysl. Jest juz do > tego jakis plan - tematyka, zakres, metodologia? Czy to bedzie material dla > uczniow czy nauczycieli? A jesli dla uczniow, to czy beda jakies dodatkowe > materialy dla nauczycieli?
Plan właśnie powstaje, ale jeszcze do mnie nie dotarł - podobno wraca z jakimś błędem (nie wiem czemu, w końcu już się kontaktowaliśmy majlowo...). Najpóźniej w czwartek i tak będę miał, skoro tam idę. =} MSZ to nie będzie w ogóle skierowane w sektor edukacyjny, tylko do słuchaczy radia, czyli będzie specyfika, ale w innym sensie - słowo, a nie pokaz wideo (choć radio, jak widziałem, stara się uruchomić też kamerkę). Kontakty do Borysa: http://www.radiownet.pl/uzytkownik/Kozielski/ -- Send out the signals deep and loud _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
