Wiem, wiem, było na TO, ale w okresie wakacyjnym częściej odbiera się pocztę, 
niż zagląda na wiki :)

Gdy rozmawiałem z paroma starymi wikami (m.in. Kociem i Kpjasem) odniosłem 
wrażenie, że jednak ten światowy zlot dał mniej nam jako osobom, które by 
chciały czegoś nowego się dowiedzieć, niż te organizowane przez nas bardziej 
lokalnie. Może poprzez zagęszczenie tematów i krótki czas na prezentację dla 
przedstawicieli różnych wersji językowych/projektów Wikimedia. Bardziej 
podsumowanie niż spotkanie, które tchnęło nowego ducha.

Tak czy siak, uczestnicy dzielą się wrażeniami na stronie:

http://wikimania2010.wikimedia.org/wiki/Monsters_and_critics

Kto był, niech się dopisuje ;)

przykuta

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym