Wiem, wiem, było na TO, ale w okresie wakacyjnym częściej odbiera się pocztę, niż zagląda na wiki :)
Gdy rozmawiałem z paroma starymi wikami (m.in. Kociem i Kpjasem) odniosłem wrażenie, że jednak ten światowy zlot dał mniej nam jako osobom, które by chciały czegoś nowego się dowiedzieć, niż te organizowane przez nas bardziej lokalnie. Może poprzez zagęszczenie tematów i krótki czas na prezentację dla przedstawicieli różnych wersji językowych/projektów Wikimedia. Bardziej podsumowanie niż spotkanie, które tchnęło nowego ducha. Tak czy siak, uczestnicy dzielą się wrażeniami na stronie: http://wikimania2010.wikimedia.org/wiki/Monsters_and_critics Kto był, niech się dopisuje ;) przykuta _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
