W dniu 23 lipca 2010 19:36 użytkownik Radzinski <[email protected]> napisał: > Witam, > na stronach internetowych Wyborczej można przeczytać dość obszerny > wywiad z Januszem Dorożyńskim, czyli Wikipedystą Ency z Bydgoszczy. > > http://bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35590,8170166,Wikipedianin_Ency__to_rzeczywiscie_szalony_pomysl.html >
Fajny. Dobrze oddaje ducha Wikipedii. Jest tylko drobny błąd merytoryczny - zweryfikować tożsamość muszą nie tylko checkuserzy ale też stewardzi i operatorzy OTRS. Obstawiam, że wywiad miał miejsce w czasie Wikimanii :-) -- Tomek "Polimerek" Ganicz http://pl.wikimedia.org/wiki/User:Polimerek http://www.ganicz.pl/poli/ http://www.ptchem.lodz.pl/en/TomaszGanicz.html _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
