> Tomek nie naginaj :). Nie ma czegoś takiego w statystykach pół meczu . 30 > min, 90 min, 2 min to rozegrany mecz w tabeli czyli miał 15 spotkań. Jak > piłkarz rozegra 15 spotkań po 5 min to zaliczysz mu jedną połowę? Tak czy tak > u nas kryteria mówia o 30 meczach i jest nie encyklopedyczny.
Ale tu nie jest kwestia liczby minut tylko kwestia liczby meczy - te w lidze słoweńskiej (62. w rankingu) liczą się jako pół - tak przegłosowaliśmy :) A więc jak byk - ma 14,5 spotkań Ekiem ;) _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
