2010/10/13 Tomasz Ganicz <[email protected]>: > W dniu 12 października 2010 23:21 użytkownik Plushy > <[email protected]> napisał: >> Ostatnio na liście pojawiła się informacja o ułatwionym wykorzystaniu >> plików z commons (tworzenie podpisu w sprawie licencji), może warto by >> przy okazji coś zrobić z dużymi polskimi portalami które łamią często >> licencje? Poważne portale informacyjne powinny dawać przykład że >> commons to nie jest bank darmowych zdjęć które można wykorzystać do >> wszystkiego. > > Ależ Commons to jest bank darmowych zdjęć, które można wykorzystać do > wszystkiego :-) > Taka jest właśnie idea tego projektu. Należy tylko przestrzegać zasad > licencji, na których autorzy tych zdjęć je udostępnili.
Wydaje mi się, że to był jedynie skrót myślowy w wykonaniu Plushy'ego. :) Inicjatywa bardzo dobra, go for it! -- Łukasz Tor-Garczewski _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
