2010/10/13 Tomasz Ganicz <[email protected]>:
> W dniu 12 października 2010 23:21 użytkownik Plushy
> <[email protected]> napisał:
>> Ostatnio na liście pojawiła się informacja o ułatwionym wykorzystaniu
>> plików z commons (tworzenie podpisu w sprawie licencji), może warto by
>> przy okazji coś zrobić z dużymi polskimi portalami które łamią często
>> licencje? Poważne portale informacyjne powinny dawać przykład że
>> commons to nie jest bank darmowych zdjęć które można wykorzystać do
>> wszystkiego.
>
> Ależ Commons to jest bank darmowych zdjęć, które można wykorzystać do
> wszystkiego :-)
> Taka jest właśnie idea tego projektu. Należy tylko przestrzegać zasad
> licencji, na których autorzy tych zdjęć je udostępnili.

Wydaje mi się, że to był jedynie skrót myślowy w wykonaniu Plushy'ego. :)

Inicjatywa bardzo dobra, go for it!

-- 
Łukasz Tor-Garczewski

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym