Czy konkursy, plakaty itp. mają być tylko w Poznaniu, czy w całej Polsce? Pozdrawiam, Pur
W dniu 2010-11-23 01:46, Tomasz Ganicz pisze: > Hejkum, > > Powoli wykluwa się idea zorganizowania dużej imprezy X lecia polskiej > Wikipedii we wrześniu, w Poznaniu w prawdopodobnie Starym Browarze. > Powstała strona: > > http://pl.wikimedia.org/wiki/10_lat_Wikipedii_-_zarys > > na której można na razie na zasadzie burzy mózgów zgłaszać wszelkie > pomysły na przebieg tej imprezy. > > _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
