Czy konkursy, plakaty itp. mają być tylko w Poznaniu, czy w całej Polsce?
Pozdrawiam,
Pur

W dniu 2010-11-23 01:46, Tomasz Ganicz pisze:
> Hejkum,
>
> Powoli wykluwa się idea zorganizowania dużej imprezy X lecia polskiej
> Wikipedii we wrześniu, w Poznaniu w prawdopodobnie Starym Browarze.
> Powstała strona:
>
> http://pl.wikimedia.org/wiki/10_lat_Wikipedii_-_zarys
>
> na której można na razie na zasadzie burzy mózgów zgłaszać wszelkie
> pomysły na przebieg tej imprezy.
>
>    


_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym