Hej! Mnie ten przekaz wydaje się trochę pusty. Rozumiem, że spotkania rocznicowe będą bardzo ciekawe i miłe, ale wielu czytelników hasło "świętuj z nami" może odebrać co najwyżej jako zachętę do wychylenia w intencji Wikipedii ćwiartki wódki lub innego ulubionego napoju, w domowym zaciszu. Ja bym raczej poszedł w duchu przemówienia rocznicowego Jimbo, który podziękował wszystkim za wszystko, ale zaraz potem przypomniał, ile jest jeszcze do zrobienia. Więc może coś w stylu "Wikipedia ma 10 lat. Uczcij to z nami! Napisz jedno hasło lub dołącz na stałe!". Coś w tym kierunku :D
Pozdrawiam! Powerek38 W dniu 2011-01-14 12:42, Daniel ~ Leinad pisze: > Hej, > > Przygotowałem baner na 15 stycznia: > http://meta.wikimedia.org/w/index.php?title=Special:NoticeTemplate/view&template=20110115_WIKX_PL > - tekst z konkretnym przekazem, no chyba, że ma być jakiś tekst z > polotem w stylu "Od 10 lat gromadzimy sumę ludzkiej wiedzy"? :D > > -- > Leinad > > _______________________________________________ > WikiPL-l mailing list > [email protected] > https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l > _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
