xarchiver 0.3.9.3svn-r22857 - en to cs translation catalogue (215 entries)

en: Filename
cs: Název souboru

en: Original
cs: Původní

en: Compressed
cs: Komprimovaný

en: Attr
cs: Atrib

en: Time
cs: Čas

en: Date
cs: Datum

en: Ratio
cs: Poměr

en: Attributes
cs: Atributy

en: Can't run the archiver executable:
cs: Nelze spustit program archivátoru:

en: Permissions
cs: Přístupová práva

en: Symbolic Link
cs: Symbolický odkaz

en: Owner/Group
cs: Vlastník/skupina

en: Size
cs: Velikost

en: Extracting gzip file to %s
cs: Rozbaluji soubor gzip do %s

en: Extracting bzip2 file to %s
cs: Rozbaluji soubor bzip2 do %s

en: Operation canceled.
cs: Operace byla zrušena.

en: Decompressing tar file with %s, please wait...
cs: Rozbaluji soubor tar pomocí %s, prosím čekejte...

en: Recompressing tar file with %s, please wait...
cs: Znovu komprimuji soubor tar pomocí %s, prosím čekejte...

en: Please check "%s" since some files could have been already extracted.
cs: Ověřte "%s", některé soubory již mohly být rozbaleny.

en: An error occurred while accessing the archive.
cs: Při přístupu k archivu došlo k chybě.

en: Do you want to open the error messages window?
cs: Chcete otevřít okno s chybovými hláškami?

en: Operation failed.
cs: Operace se nepodařila.

en: Operation completed.
cs: Operace byla dokončena.

en: Please wait while the content of the archive is being updated...
cs: Počkejte, dokud se obsah archivu nezaktualizuje...

en: The archive "%s" already exists!
cs: Archiv "%s" již existuje!

en: Do you want to overwrite it?
cs: Chcete jej přepsat?

en: Choose Add File to create the compressed file.
cs: Zvolte Přidat soubor pro vytvoření komprimovaného souboru.

en: Choose Add to begin creating the archive.
cs: Zvolte Přidat pro zahájení vytváření archivu.

en: Can't open file "%s":
cs: Nelze otevřít soubor "%s":

en: Archive format is not recognized!
cs: Formát archivu nebyl rozpoznán.

en: Sorry, this archive format is not supported:
cs: Omlouváme se, ale tento formát archivu není podporován.

en: the proper archiver is not installed!
cs: není nainstalován odpovídající archivátor!

en: Please wait while the content of the ISO image is being read...
cs: Čekejte, než se načte obsah souboru ISO...

en: Please wait while the content of the archive is being read...
cs: Čekejte, než se načte obsah archivu...

en: Testing archive integrity, please wait...
cs: Testuji integritu archivu, prosím čekejte...

en: Please hit the Stop button first!
cs: Nejdříve stiskněte tlačítko Zastavit!

en: You are about to delete %d file(s) from the archive.
cs: Touto akcí smažete %d soubor(ů) z archivu.

en: Are you sure you want to do this?
cs: Jste si jisti?

en: Deleting files from the archive, please wait...
cs: Mažu soubory z archivu, prosím čekejte...

en: Select the files to be added to the current archive; use SHIFT to multiple select
cs: Vyberte soubory pro přidání do aktuálního archivu. Pro výběr více souborů použijte klávesu SHIFT

en: Select the folder to be added to the current archive
cs: Vyberte adresář pro přidání do aktuálního archivu

en: Select the folders to be added to the current archive; use SHIFT to multiple select
cs: Vyberte adresáře pro přidání do aktuálního archivu. Pro výběr více souborů použijte klávesu SHIFT

en: Create a new archive
cs: Vytvořit nový archiv

en: Cr_eate
cs: _Vytvořit

en: Open an archive
cs: Otevřít archiv

en: Choose the destination folder where to extract the current archive
cs: Zvolte cílový adresář pro rozbalení aktuálního archivu

en: All files
cs: Všechny soubory

en: Only archives
cs: Pouze archivy

en: Archive type:
cs: Typ archivu:

en: Choose the archive type to create
cs: Vyberte typ archivu pro vytvoření

en: Add the archive extension to the filename
cs: Připojit příponu za název souboru

en: Can't open archive "%s":
cs: Nelze otevřít archiv "%s":

en: Archiver Output Window
cs: Výstupní okno archivátoru

en: Doing so will probably corrupt your archive!
cs: Touto akcí můžete poškodit archiv!

en: Do you really want to cancel?
cs: Chcete akci opravdu zrušit?

en: Waiting for the process to abort...
cs: Čekám na ukončení procesu...

en: An error occurred while trying to kill the process:
cs: Při pokusu o ukončení procesu došlo k chybě:

en: Please select a file, not a directory!
cs: Vyberte soubor, ne adresář!

en: Can't perform another extraction:
cs: Nelze provést další rozbalení:

en: Please wait until the completion of the current one!
cs: Počkejte prosím, než se dokončí předchozí operace!

en: Sorry, I could not perform the operation!
cs: Omlouváme se, nelze provést operaci!

en: Bzip2 or gzip cannot compress more than one file!
cs: Bzip2 a gzip nemohou zkomprimovat více než jeden soubor!

en: Please choose another archive format!
cs: Zvolte jiný formát archivu!

en: Failed to open link.
cs: Nepodařilo se otevřít symbolický odkaz.

en: Add files to the archive
cs: Přidat soubory do archivu

en: Files
cs: Soubory

en: Directories
cs: Adresáře

en: Choose the files or directories to add to the archive
cs: Zvolte soubory nebo adresáře pro přidání do archivu

en: <b>Files and directories to add </b>
cs: <b>Soubory a adresáře pro přidání </b>

en: Recurse subdirectories
cs: Procházet i podadresáře

en: Include everything in the directory recursively starting from the current directory.
cs: Zahrne veškerý obsah aktuálního adresáře, včetně jeho souborů a podadresářů

en: Generate a solid archive
cs: Vytvořit archiv typu solid

en: In a solid archive the files are grouped together featuring a better compression ratio.
cs: V archivu typu solid jsou všechny soubory spojeny do jednoho, což umožní lepší kompresní poměr

en: Remove files after adding
cs: Po přidání smazat soubory

en: Do not add file paths
cs: Nepřidávat cesty souborů

en: Store just the name of a file without its directory names.
cs: Uloží pouze název souboru bez názvu adresáře.

en: Freshen an existing entry in the archive
cs: Aktualizovat existující položku v archivu

en: This option affects the archive only if it has been modified more recently than the version already in the archive; unlike the update option it will not add files that are not already in the archive.
cs: Tato volba ovlivní archiv pouze pokud byla položka určená k aktualizaci modifikována později než verze obsažená v archivu. Na rozdíl od volby Doplnit tato akce nepřidá do archivu soubor, který v něm dosud není obsažen.

en: Update an existing entry in the archive
cs: Doplnit existující položku v archivu

en: This option will add any new files and update any files which have been modified since the archive was last created/modified.
cs: Tato volba přidá nové soubory a aktualizuje již obsažené soubory, které byly pozměněny od doby vytvoření nebo pozměnění archivu.

en: 0 = no compression, 5 is default, 9 = best compression but slowest
cs: 0 = bez komprese, 5 = standardní stupeň komprese, 9 = nejvyšší stupeň komprese, nejpomalejší

en: 0 = no compression, 6 is default, 9 = best compression but slowest
cs: 0 = bez komprese, 6 = standardní stupeň komprese, 9 = nejvyšší stupeň komprese, nejpomalejší

en: 0 = no compression, 3 is default, 5 = best compression but slowest
cs: 0 = bez komprese, 3 = standardní stupeň komprese, 5 = nejvyšší stupeň komprese, nejpomalejší

en: 0 = no compression, 1 is default, 4 = fastest but least compression.
cs: 0 = bez komprese, 1 = standardní úroveň komprese, 4 = nejrychlejší komprese s nízkým kompresním poměrem

en: Password:
cs: Heslo:

en: Compression level:
cs: Úroveň komprese:

en: <b>Options </b>
cs: <b>Volby </b>

en: _Add
cs: Přid_at

en: Please select the files you want to add
cs: Vyberte soubory, které chcete přidat

en: Please select the directories you want to add
cs: Vyberte adresáře, které chcete přidat

en: Can't add files to the archive:
cs: Nelze přidat soubory do archivu

en: You haven't selected any files to add!
cs: Nevybrali jste žádné soubory pro přidání!

en: You missed the password!
cs: Neuvedli jste heslo!

en: Please enter it!
cs: Zadejte heslo!

en: Adding files to the archive, please wait...
cs: Přidávám soubory do archivu, prosím čekejte...

en: Decompress file
cs: Rozbalit soubor

en: Extract files from archive
cs: Rozbalit soubory z archivu

en: Extract to:
cs: Rozbalit do:

en: Choose a folder where to extract files
cs: Zvolte adresář, do kterého budou rozbaleny soubory

en: All
cs: Všechny

en: Only selected
cs: Pouze vybrané

en: <b>Files to extract </b>
cs: <b>Soubory pro rozbalení </b>

en: Overwrite existing files
cs: Přepsat existující soubory

en: Extract files with full path
cs: Rozbalit soubory s úplnou cestou

en: The archive's directory structure is recreated in the extraction directory.
cs: Adresářová struktura archivu bude nově vytvořena do adresáře určeného pro rozbalení.

en: Touch files
cs: Dotknout se souborů

en: When this option is used, tar leaves the data modification times of the files it extracts as the times when the files were extracted, instead of setting it to the times recorded in the archive.
cs: Použijete-li tuto volbu, tar nastaví všem souborům po rozbalení aktuální čas v době rozbalení, namísto původního času, uloženého v archivu.

en: Freshen existing files
cs: Aktualizovat existující soubory

en: Extract only those files that already exist on disk and that are newer than the disk copies.
cs: Rozbalit pouze ty soubory, jejichž kopie již existují na disku, a jsou současně novější.

en: Update existing files
cs: Doplnit existující soubory

en: This option performs the same function as the freshen one, extracting files that are newer than those with the same name on disk, and in addition it extracts those files that do not already exist on disk.
cs: Tato volba provede stejnou akci jako aktualizace, rozbalí a přepíše soubory, jejichž starší kopie se vyskytují na disku a navíc rozbalí i takové soubory, jejichž kopie na disku neexistují.

en: _Extract
cs: _Rozbalit

en: You missed where to extract the files!
cs: Neuvedli jste, kam mají být soubory rozbaleny

en: Please enter the extraction path.
cs: Vložte cestu pro rozbalení.

en: This archive is encrypted!
cs: Tento archiv je šifrovaný!

en: Please enter the password.
cs: Vložte heslo.

en: Can't create directory "%s"
cs: Nelze vytvořit adresář "%s"

en: You don't have the right permissions to extract the files to the folder "%s".
cs: Nemáte oprávnění potřebná pro rozbalení  souborů do adresáře "%s"

en: Can't perform extraction!
cs: Nelze rozbalit archiv!

en: Extracting files to %s
cs: Rozbaluji soubory do %s

en: Extracting archive to %s
cs: Rozbaluji archiv do %s

en: Operation aborted.
cs: Operace byla přerušena.

en: Can't create temporary directory in /tmp:
cs: Nelze vytvořit dočasný adresář v adresáři /tmp:

en: _Archive
cs: _Archiv

en: _Properties
cs: _Vlastnosti

en: A_ction
cs: A_kce

en: Add
cs: Přidat

en: _View
cs: _Zobrazit

en: Select _All
cs: Vybrat _vše

en: Dese_lect All
cs: _Zrušit výběr

en: View Error _Messages
cs: Zobrazit chybové _zprávy

en: Show I_SO info
cs: Zobrazit informace o souboru I_SO

en: _Help
cs: _Nápověda

en: New
cs: Nový

en: Open
cs: Otevřít

en: Add files and directories to the current archive
cs: Přidá soubory do aktuálního archivu

en: Extract
cs: Rozbalit

en: Extract files from the current archive; use the mouse to select files individually
cs: Rozbalí soubory z aktuálního archivu. Pro výběr jednotlivých souborů použijte myš

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete files from the current archive
cs: Smaže soubory z aktuálního archivu

en: View
cs: Zobrazit

en: View file content in the current archive
cs: Zobrazí obsah souboru v aktuálním archivu

en: Stop
cs: Zastavit

en: Cancel current operation
cs: Zrušit aktuální operaci

en: This archive contains password protected files
cs: Tento archiv obsahuje soubory chráněné heslem

en: Enter Archive Password
cs: Vložte heslo

en: View File Window
cs: Okno Náhled na soubor

en: Archive Properties Window
cs: Okno Vlastnosti archivu

en: Name:
cs: Název:

en: Path:
cs: Cesta:

en: Type:
cs: Typ:

en: Modified on:
cs: Změněno:

en: Archive size:
cs: Velikost archivu:

en: Content size:
cs: Velikost obsahu:

en: Compression ratio:
cs: Kompresní poměr:

en: Number of files:
cs: Počet souborů:

en: Number of dirs:
cs: Počet adresářů:

en: Can't create directory:
cs: Nelze vytvořit adresář

en: Can't write file "%s":
cs: Nelze zapisovat do souboru "%s":

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Offset
cs: Posun

en: Rock Ridge version %d
cs: Rock Ridge, verze %d

en: Rock Ridge - unknown version
cs: Rock Ridge - neznámá verze

en: Apple version %d
cs: Apple, verze %d

en: Standard ISO without extension
cs: Standardní bitová kopie ISO bez rozšíření

en: Joliet Level %d
cs: Joliet, úroveň %d

en: ISO Information Window
cs: Informační okno o souboru ISO

en: Filename:
cs: Název souboru:

en: Size:
cs: Velikost:

en: Image type:
cs: Typ bitové kopie:

en: System ID:
cs: Systémový identifikátor (ID):

en: Volume ID:
cs: Identifikátor svazku (ID):

en: Application:
cs: Aplikace:

en: Publisher:
cs: Vydavatel:

en: Preparer:
cs: Připravil:

en: Creation date:
cs: Vytvořeno:

en: Modified date:
cs: Změněno:

en: Expiration date:
cs: Datum vypršení:

en: Effective date:
cs: Datum nabytí platnosti:

en: Extract the archive to the specified folder and quits.
cs: Rozbalí archiv do určeného adresáře a ukončí se.

en: [destination path]
cs: [cílová cesta]

en: Extract the archive by asking the destination folder and quits.
cs: Rozbalí archiv dotazem na cílový adresář a ukončí se.

en: [archive path]
cs: [cesta archivu]

en: Add files to the specified archive and quits.
cs: Přidá soubory do určeného archivu a ukončí se.

en: [archive name] [file1] [file2] ... [fileN]
cs: [název archivu] [soubor1] [soubor2] ... [souborN]

en: Add files to the specified archive by asking their filenames and quits.
cs: Přidá soubory do určeného archivu dotazem na jejich názvy a ukončí se.

en: [archive name]
cs: [název archivu]

en: xarchiver: %s
    Try xarchiver --help to see a full list of available command line options.
cs: xarchiver: %s
    Použijte xarchiver --help pro zobrazení kompletního seznamu dostupných voleb z příkazové řádky.

en: Can't extract files from the archive:
cs: Nelze rozbalit soubory z archivu:

en: You missed the archive name!
cs: Neuvedli jste název archivu!

en: Can't perform this action:
cs: Akci nelze provést:

en: This option can't be used with password protected archives!
cs: Tuto volbu nelze použít pro archivy chráněné heslem!

en: You missed the files to add!
cs: Nepřidali jste žádné soubory!

en: Can't perform the action:
cs: Akci nelze provést:

en: bzip2/gzip can't compress more than one file!
cs: bzip2 a gzip nemohou být použity ke kompresi více než jednoho souboru!

en: Ready.
cs: Připraven.

en: Can't spawn the command:
cs: Nelze vytvořit příkaz:

en: An error occurred!
cs: Nastala chyba!

en: CRC
cs: Kontrolní součet CRC

en: Method
cs: Metoda

en: Version
cs: Verze

en: Can't open RPM file %s:
cs: Nelze otevřít soubor RPM %s:

en: Hard Link
cs: Pevný odkaz

en: Owner
cs: Vlastník

en: Group
cs: Skupina

en: Can't fseek to position 104:
cs: Nelze se přesunout na pozici funkcí fseek 104:

en: Can't read data from file:
cs: Nelze číst data ze souboru:

en: Can't fseek in file:
cs: Nelze použít funkci fseek pro přesun v souboru:

en: Error while extracting the cpio archive from the rpm one.
cs: Při rozbalování archivu cpio z rpm.

en: An error occurred while decompressing the cpio archive.
cs: Při rozbalování cpio archivu došlo k chybě.

en: An error occurred:
cs: Došlo k chybě:

en: Can't write to /tmp:
cs: Nelze zapisovat do /tmp:

en: CRC-32
cs: Kontrolní součet CRC-32

en: A GTK+2 only archive manager
cs: Správce archivů pouze pro GTK+2

en: Archive manager
cs: Správce archivů
