Zkoušel jsem data pro Pardubice vygenerovat a mě funguje vše bez problémů. Zkuste se přesvědčit, jestli je jsou všechna data rozbalená ve správném adresáři.
Složka s programem by měla vypadat následovně: - CUZK.Common.dll - GeoUtils.dll - merge-cuzk-db.exe - OSMUtils.dll - data - adresy.xml - kucr.osm - Pardubice - buildings.csv - HOLICE - __merge.bat - ..... - PARDUBICE - __merge.bat - ...... - PĚLOUČ - __merge.bat - ...... Lukáš Kábrt 2011/2/18 Zdeněk Pražák <zpra...@seznam.cz>: > Chtěl jsem naimportovat adresní body okresu Pardubice, podle návodu na wiki > Import adres jsem si stáhl požadované soubory a rozbalil je do adresáře data. > Nyní nevím jak mám spustit soubor _merge.bat na vygenerování osm souborů.. > Po poklepání na uvedený soubor mi krátce problikne okno a ihned se zase zavře. > V adresáři pro data Pardubice nemám žádnou složku Results > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz