A tak co s takovýma položkama s špatnou výškou? Smáznout? Nechat na pozdější rozhodnutí? Udělat terénní průzkum a odhadnout to?
Lukáš Dne 25. července 2014 21:14 Marián Kyral <mky...@email.cz> napsal(a): > 0.27 pater? Nějaké divné ne. > > Nechápu tu poznámku k ruian. V něm žádná výška budovy není. Pouze počet pater > a ty do tagu height=* nedáváme. > > Netuším, jestli někdo na základě počtu pater zkouší odhadnout výšku budovy, > ale bude to jen hodně, hodně přibližné. Osobně bych to nedělal. > > Marián > > > > On 25. července 2014 19:29:55 CEST, Jachym Cepicky <jachym.cepi...@gmail.com> > wrote: >>IMHO RUIAN - počet pater >> >>J >> >>Dne 25. července 2014 19:02 Lukas Novotny <lenoc...@tiscali.cz> >>napsal(a): >>> Od kud se dají získat výšky budov? Nyní jsou někde .27 což je >>naprostá >>> hovadina asi si to někdo spletl s výměrou nebo co. Nebo tři vyznačené >>> stejné budovy na sobě vykreslené pokaždé s jinou výškou. Doplněk >>> pointInfo (ver.30470) mě to nezobrazí. >>> >>> S díky za odpověď >>> Lukáš >>> _______________________________________________ >>> Talk-cz mailing list >>> Talk-cz@openstreetmap.org >>> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > > -- > Odesláno z mého telefonu s Androidem pomocí pošty K-9 Mail. Omluvte prosím > moji stručnost. > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz