Odrazy od stěn? Občas toto nastavá ve městech GPS pak člověka umístí na seuhou stranu
12. 11. 2018 v 11:12, majka <majka.zem+t...@gmail.com>: > Podle mě kombinace les+údolí+možná ještě mraky, a gps se chytala podle > nadmořské výšky na jedné a na druhé straně toho svahu - pokud se dívám na > vrstevnice, tak to tomu zhruba odpovídá. Pro přesnější by bylo třeba vidět > přímo to gpx, takhle je to věštění z křišťálové koule. > > Majka > >> On Mon, 12 Nov 2018 at 11:00, Pavel Pilát <pavel.pi...@gmail.com> wrote: >> Nevíte, jak mohlo vzniknout tohle? Zobrazuje se mi to v JOSM. >> >> <public_gpx_smrduta.png> >> >> Je to tady: >> https://www.openstreetmap.org/#map=17/49.37405/17.75998 >> >> Pavel >> _______________________________________________ >> Talk-cz mailing list >> Talk-cz@openstreetmap.org >> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz >> https://openstreetmap.cz/talkcz > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > https://openstreetmap.cz/talkcz
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz https://openstreetmap.cz/talkcz