Mirku, je to takto správně? Protože tvoje trafostanice se takto nezobrazuje na OIM: https://openinframap.org/#17.72/49.207398/16.395986
Já označuji sloupové trafostanice takto: https://www.openstreetmap.org/node/8013360655 Trochu jsem kopíroval ostatní, tak, aby se na OIM tyto trafostanice zobrazovaly (i s příslušeným názvem a ref. číslem, když je k dispozici). ne 25. 10. 2020 v 17:24 odesílatel Miroslav Suchý <miros...@suchy.cz> napsal: > Dne 25. 10. 20 v 17:19 Tomáš Oslzlý napsal(a): > > Zdravím, jakým způsobem lze připojit el. vedení na sloupovou či > > stožárovou trafostanici? Pokud je trafostanice v mapě pouze jako bod > > (substation), nelze na ni připnout vedení. > > > > Díval jsem se, jak je to řešeno v místech, kde je již vedení zmapované > > a buď na konci linky, kde je trafo na sloupu/stožáru, není místo vůbec > > nijak označeno a vedení tam jednoduše končí, nebo je označeno jako > > "energetický bod". > > > > Nebo trafostanice značím špatně a měli by být na mapě úplně jinak? > > Já to dělám takto: > > https://www.openstreetmap.org/node/7352626628 > > https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:transformer?uselang=cs > > Mirek > > _______________________________________________ > talk-cz mailing list > talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > https://openstreetmap.cz/talkcz >
_______________________________________________ talk-cz mailing list talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz https://openstreetmap.cz/talkcz