*** K tématu zvídavý dotaz - proč je ten úsek červený, když je uprotřed jinak modré trasy? A pokud se domnívám správně a má to být modré, pak proč na sebe relace na rohu Svatoplukovy a Sadové nenavazují?
Já vyznačil jen to, co jsem si ten den sám prošel. Túru jsem si udělal v pořadí modrá, zelená, zpět na modrou, kousek červené a opět zpět na modrou. :-) Takže ono se to postupně vykrystalizuje, jak to projdu já nebo místní mappeři. *** Je to asi nějaká relativně nová věc, fotky na Fody z 2018 tu koňskou trasu (byť má v note poznámku, že je turistická?) resp. její směrníky na rozcestnících neodhalují. Pokud jsi místní, můžeš prosím přefotit na Fody ty rozcestníky, které obsahují směrníky té nové trasy? Rozcestníky dám, ale zatím jsem na žádný nenarazil. Podle informací <https://www.idnes.cz/zlin/zpravy/stezka-napajedelskych-emiratu-znaceni-trasy.A200213_532748_zlin-zpravy_ras>, které jsem našel, se to bude dokončovat příští rok. Nejspíš se pak objeví i ty rozcestníky. *** A když už v tom budeš, že bys zkouknul stav a trasování červené o kousek vedle https://osmap.cz/node/8149587061 kde jsou zjevně dva nadbytečné úseky... Moje chyba, při úpravě té relace normální červené TZ jsem do ní nějak omylem přidal dvě polní cesty, které jsem ten den vytvořil. Díky za upozornění, napraveno. :-) On Thu, Nov 26, 2020 at 7:48 PM Petr Vozdecký <v...@seznam.cz> wrote: > K tématu zvídavý dotaz - proč je ten úsek červený, když je uprotřed jinak > modré trasy? A pokud se domnívám správně a má to být modré, pak proč na > sebe relace na rohu Svatoplukovy a Sadové nenavazují? > > Je to asi nějaká relativně nová věc, fotky na Fody z 2018 tu koňskou trasu > (byť má v note poznámku, že je turistická?) resp. její směrníky na > rozcestnících neodhalují. > > Pokud jsi místní, můžeš prosím přefotit na Fody ty rozcestníky, které > obsahují směrníky té nové trasy? > > A když už v tom budeš, že bys zkouknul stav a trasování červené o kousek > vedle https://osmap.cz/node/8149587061 kde jsou zjevně dva nadbytečné > úseky... > :) > > Díky > > > ---------- Původní e-mail ---------- > Od: Pavel Pilát <pavel.pi...@gmail.com> > Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz@openstreetmap.org> > Datum: 24. 11. 2020 22:25:35 > Předmět: [talk-cz] červená značka se nerenderuje > > Tušíte někdo, jestli je nějaký zásadní rozdíl v tagování červené značky ( > https://www.openstreetmap.org/relation/11921421#map=17/49.17255/17.51148 > ) a modré ( > https://www.openstreetmap.org/relation/11921360#map=14/49.1832/17.4945 ) ? > > Protože červená se na openstreetmap.cz v turistické vrstvě > nevyrenderovala, zatímco modrá ano. Obě jsem vytvořil ve stejný den. > > https://openstreetmap.cz/#map=16/49.1746/17.5115&layers=dKVG > > > _______________________________________________ > talk-cz mailing list > talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > https://openstreetmap.cz/talkcz > > _______________________________________________ > talk-cz mailing list > talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > https://openstreetmap.cz/talkcz >
_______________________________________________ talk-cz mailing list talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz https://openstreetmap.cz/talkcz