Pokud bychom měli značit jako primary, secondary a tertiary jen podle ŘSD, byl by v tom jen zmatek. Např. v ČB je hlavní okruh kolem centra (Mánesova, Nádražní) oficiálně z části jako II/156, pak kus III/15611 a zbytek jen místní komunikace. Přitom II/156 je z části jen jeden pruh v každém směru, a ty zbývající části mají vesměs 2 pruhy. a třeba taková Rudolfovská je skoro celá jen místní. Přitom třeba https://mapy.cz/s/bojacureco odpovídá barvou významu silnic. --- Ing. Jan Dudík projekce dopravních staveb tel. 777082195
so 28. 11. 2020 v 21:24 odesílatel <0174 <v0...@v0174.net> napsal: > Ahoj, > > ty ostatní třídy jsou značené překryvnou čárou v jiné vrstvě - je vidět > při zoomu (alespoň ve Firefoxu). Ale je fakt, že velká část z těch > zvýrazněných šedivých je dost frekventovaná, tak to asi bude ono. > > A je fakt, že některé bych s klidným svědomím za residential neoznačil > (Folmavská, U Trati...). > > <0174 > > Dne 28. 11. 2020 v 21:10 Majkaz napsal(a): > > Jen k té legendě: > > myslím, že hledáš blbě. "Místní komunikace dočasně plnící funkci silnice" > > Překlad: oficiálně nižší třída, ale provoz jak prase. > > > > _______________________________________________ > > talk-cz mailing list > > talk-cz@openstreetmap.org > > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > > https://openstreetmap.cz/talkcz > > _______________________________________________ > talk-cz mailing list > talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > https://openstreetmap.cz/talkcz >
_______________________________________________ talk-cz mailing list talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz https://openstreetmap.cz/talkcz