Geen relatie gebruiken.... De huidige server kan daar nog niks mee. Heb ik ook al eens gemerkt en gemeld, maar daar is nog niets mee gedaan.
Gewoon 2 of meer gesloten polygonen gebruiken, Waarbij de binnenste de omgekeerde draairichting heeft. Je kan ook 2 polygonen in de vorm van een C gespiegeld tegen elkaar leggen en de 8 hoekpunten mergen om een eiland te maken. De huidige server kan daar nog niks mee. Heb ik ook al eens gemerkt en gemeld, maar daar is nog niets mee gedaan. Gert gremmen -----Oorspronkelijk bericht----- Van: talk-nl-boun...@openstreetmap.org [mailto:talk-nl-boun...@openstreetmap.org] Namens YRS Verzonden: woensdag 29 april 2009 16:53 Aan: talk-nl@openstreetmap.org Onderwerp: [OSM-talk-nl] dorpscentrum verzopen Weet iemand waarom Mapnik ons dorpcentrum ineens laat onderlopen? Het is door een soort eiland doordat de omsluitenden vaarten op elkaar uit komen. Ik heb daarvoor een Relation gebruikt volgens "het boekje". Het werd in eerste instantie ook goed gerenderd maar ineens is er alleen maar water. Is er iets veranderd en moet ik iets aanpassen? http://www.openstreetmap.org/?lat=51.98916&lon=4.50128&zoom=17&layers=B0 00FTF Vast dank voor de reactie _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl