*អាត្មាភាពសូមចំរើនពរពីចម្ងាយ មកម្នាលគម្ដែងមហាបណ្ឌិតហុក សាវ៉ាន់ដើម្បីជូនជាំតំណឹងដល់ម្នាលគម្ដែងឧ្យសម្រួលឥរិយាបទហើយត្រងត្រាប់ស្ដាប់ធម៌ទេសនារបស់លោកខឹម វាសនា ប្រធានគណបក្សសម្ព័ន្ធដើម្បីប្រជាធិប្បតេយ្យនៅក្នុងវេទិការសាធារណៈនៅក្នុងខេត្តកំពង់ស្ពឺកាលពីថ្ងៃទី១៥ខែឧសភាឆ្នាំ២០១៦ដូចខាងក្រោមនេះកុំអាក់ខានឡើយ៖*
*"វេទីការសាធារណៈនៅខេត្តកំពង់ស្ពឺ ថ្ងៃទី១៥ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០១៦ របស់គណបក្សសម្ព័ន្ធដើម្បីប្រជាធិប្បតេយ្យ"* *ដើម្បីស្ដាប់វេទិការខាងលើនេះ សូមម្នាលកម្ដែងសរសេរនៅក្នុងគេហទំព័រៈ YOUTUBEដូខាងក្រោមនេះ* *LDP voice : វេទីការខេត្តកំពង់ស្ពឺថ្ងៃទី១៥ឧសភា២០១៦ vol89 Part2* *ហើយចុច(click)ស្ដាប់កំសាន្តលេងទៅ "តើលោកខឹម វាសនា អត្ថាធិប្បាយអំពីអ្វី ? នឹងនិយាយកំប្លែងលេងពីរឿងអ្វីខ្លះ?"។* *សូមគម្ដែងមហាបណ្ឌិត(GREAT PH-D from University of BOUDDHA`S LAND in India ) ទទួលនូវការរាប់អានជាភាតរៈភាពជ ាគម្ដែងអំពីអាត្មាភាព។* *សូំអរគុណទុកជាមុន !* *ពីអាត្មាភាពៈ ខែម ខៀវ* -- -- You received this message because you are subscribed to the Google Groups "Cambodia Discussion (CAMDISC) - www.cambodia.org" group. This is an unmoderated forum. Please refrain from using foul language. Thank you for your understanding. Peace among us and in Cambodia. To post to this group, send email to [email protected] To unsubscribe from this group, send email to [email protected] For more options, visit this group at http://groups.google.com/group/camdisc Learn more - http://www.cambodia.org --- You received this message because you are subscribed to the Google Groups "Cambodia Discussion (CAMDISC) - www.cambodia.org" group. To unsubscribe from this group and stop receiving emails from it, send an email to [email protected]. For more options, visit https://groups.google.com/d/optout.