Witam liste, Nigdy nie zastanawialem sie czy linux mi ruszy po zmianie hardware'u (płyta główna, ram i procek).. otóż miałem dwie stacje :
1.Celeron 530 (mendocino) ,P4VAP-AP ECS (klient) 2.Pentium MMX 200 , Jakaś płytka (routerek) Zmieniłem konfigurację w następujący sposób: Pierwszy komputer 1->Athlon 2.0 Thoroughbred + K7S5A , 1 GB RAM Router (przy czym ruter zmieniłem w krótkim czasie dwa razy) 2->Celeron 530 ,(płyta jak wyżej) -> 3. Celeron 1.1 Ghz ,P6S5A ECS I teraz moje pytanie - w związku z tym że obdywa komputery po prostu się ZAWIESZAJĄ podczas pracy po zmianie hardware;u (gdzie "zawieszają" oddaje najpełniej to jak można opisać to zjawisko) : Czy są jakieś sposoby, podmianki w konfach lub jakiś sposób na powiedzienie systemowi "jest nowy hardware , proszę odświeżyć konfigurację" ???? Z tego co udało mi się poszukać i z tego co wiem, to w zasadzie jedyną rzeczą którą można zmienić są -ładowane moduły (ale one same się odświeżą) -jądro (jeżeli mamy coś nowszego) -.... ? No właśnie.. co jescze i jak to zrobić ? -- Pozdrawiam, Wojciech Ziniewicz Powered by google.com [EMAIL PROTECTED] Visit #gore at irc.freenode.net

