On Thu, Mar 31, 2005 at 05:59:00PM +0200, e-gore wrote: > Dnia 28-03-2005, pon o godzinie 21:26 +0200, Wojciech Ziniewicz > napisał(a): > > > zakładając że nie edytowałeś prezedtemn /etc/X11/XF86Config-4 > > # dpkg-reconfigure xserver-xfree86 > > > > Pomimo rekonfiguracji xserver'a, właśnie w ten sposób, jak również wybrania > odświeżania 75Hz > przy rozdzielczości 1024x768, wciąż wszystko dalej hula na 61Hz - tak jakby > zmiany > nie zostały zachowane.
Jaka karta, czy przypadkiem drajwer nie jest VESA :( Sprawdź w logach. -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

