Witam, Mam problem z odinstalowaniem pakieu i mam nastepujacy error: ---start frontend: cannot connnect to X server dpkg: bład przetwarzania xserver-xfree86 (--purge): podproces pre-removal script zwrócił kod błędu 1 frontend: cannot connnect to X server dpkg: bład podczas czyszczenia srodowiska: podproces post-installation script zwrócił kod błędu 1 Wyst±piły błędy podczas przetwarzania: ---end
Czy da sie usunac i ponownie zainstalowac paczke? serwerow napenwo nie mam uruchomionych... mam limit pobranych danych wiec nie chce ponownie ciagnac calego debiana... w sieci znalalzem tylko kilka pytan i nieprzydatne odpowiedzi z tym problemem. jesli nie ma innego sposobu jak deintalacja calego debiana, napiszcie, to nie bede czekac na odpowiedz. dzieki. -- Pozdrawiam serdecznie: mons mailto:[EMAIL PROTECTED] www.MaTraX.NET http://mons.prv.pl -- To UNSUBSCRIBE, email to [EMAIL PROTECTED] with a subject of "unsubscribe". Trouble? Contact [EMAIL PROTECTED]

