On Mon, Sep 08, 2003 at 06:52:43PM +0200, Adrian Siemieniak wrote: >Jest serwer linuxa z maskaradowanym adresem IP, chcialbym moc sie na niego >zalogowac normalnie z sieci przez SSH. Nie moge NIC modyfikowac na routerze >robiacym maskarade.
W zasadzie chodzi Ci albo dokładnie o taką sytuację: http://bsdzine.org/stories.php?story=03/07/18/0737793 albo o jakąś modyfikację tejże. W każdym razie ta lektura się przyda. -- Jacek Politowski [EMAIL PROTECTED]

