On Thu, Nov 18, 2004 at 08:24:45PM +0100, Mateusz wrote: > mam sarga z jadrem 2.6, czy ktos moze wie, jaki moze byc powod braku > polecenia lspci?
Pakiet pciutils masz?
pozdr,
fEnIo
--
_ Bartosz Fenski | mailto:[EMAIL PROTECTED] | pgp:0x13fefc40 |
IRC:fEnIo
_|_|_ 32-050 Skawina - Glowackiego 3/15 - w. malopolskie - Polska
(0 0) phone:+48602383548 | Slackware - the weakest link
ooO--(_)--Ooo http://skawina.eu.org | JID:[EMAIL PROTECTED] | RLU:172001
signature.asc
Description: Digital signature

