sorki, nastepnym razem postaram sie pomyslec, wczoraj usunelem ten pakiet, dzieki
-----Original Message----- From: Bartosz Fenski aka fEnIo [mailto:[EMAIL PROTECTED] Sent: Thu 11/18/2004 8:39 PM To: Milian Mateusz Cc: [email protected] Subject: Re: Brak polecenia lspci On Thu, Nov 18, 2004 at 08:24:45PM +0100, Mateusz wrote: > mam sarga z jadrem 2.6, czy ktos moze wie, jaki moze byc powod braku > polecenia lspci? Pakiet pciutils masz? pozdr, fEnIo -- _ Bartosz Fenski | mailto:[EMAIL PROTECTED] | pgp:0x13fefc40 | IRC:fEnIo _|_|_ 32-050 Skawina - Glowackiego 3/15 - w. malopolskie - Polska (0 0) phone:+48602383548 | Slackware - the weakest link ooO--(_)--Ooo http://skawina.eu.org | JID:[EMAIL PROTECTED] | RLU:172001

