sorki, nastepnym razem postaram sie pomyslec, wczoraj usunelem ten pakiet,
dzieki

-----Original Message-----
From: Bartosz Fenski aka fEnIo [mailto:[EMAIL PROTECTED]
Sent: Thu 11/18/2004 8:39 PM
To: Milian Mateusz
Cc: [email protected]
Subject: Re: Brak polecenia lspci
 
On Thu, Nov 18, 2004 at 08:24:45PM +0100, Mateusz wrote:
> mam sarga z jadrem 2.6, czy ktos moze wie, jaki moze byc powod braku  
> polecenia lspci?

Pakiet pciutils masz?

pozdr,
fEnIo

-- 
      _      Bartosz Fenski | mailto:[EMAIL PROTECTED] | pgp:0x13fefc40 | 
IRC:fEnIo
    _|_|_     32-050 Skawina - Glowackiego 3/15 - w. malopolskie - Polska
    (0 0)          phone:+48602383548 | Slackware - the weakest link
ooO--(_)--Ooo  http://skawina.eu.org | JID:[EMAIL PROTECTED] | RLU:172001

Odpowiedź listem elektroniczym