Witam

Zainstalowałem sobie Gnome 2.8, całkiem mi się podoba zresztą :)  i naszło mnie 
żeby w końcu poukładać sobie menu gnome (menu główne?)
Tyle że nie mogę znaleźć gdzie się to ustawia, proszę niech mnie ktoś oświeci, 
może nie zainstalowałem jakiegoś pakietu?
Gnome instalowałem w kawałkach, a nie cały meta-pakiet

Pozdrawiam
Piotrek.

Odpowiedź listem elektroniczym