> Czy trzeba wkompilować w kernel odsługę dysków SCSI ("SCSI disk support")?
Rzadko jej tam nie ma w domyslnych jajkach ale tak, trzeba.

--
pozdrawiam
Krzysztof Szynter


----------------------------------------------------------------------
Dla menedzerow! >>> http://link.interia.pl/f1842

Odpowiedź listem elektroniczym