> Czy trzeba wkompilować w kernel odsługę dysków SCSI ("SCSI disk support")?
Rzadko jej tam nie ma w domyslnych jajkach ale tak, trzeba.-- pozdrawiam Krzysztof Szynter ---------------------------------------------------------------------- Dla menedzerow! >>> http://link.interia.pl/f1842

