05-07-19, Szymon Nieradka <[EMAIL PROTECTED]> napisał(a): > Wojciech Ziniewicz napisał(a): > > 05-07-19, Bartosz Fenski aka fEnIo <[EMAIL PROTECTED]> napisał(a):> On Tue, > > Jul 19, 2005 at 08:39:14AM +0200, Szymon Nieradka wrote:> > > Wierzyć mi > > się nie chce, że nikt nie jest zainteresowany regexpami w C++,> > > ale > > najwyraźniej taka jest prawda ;)> >> > Ja jestem. Ale dla jednej paczki to > > się DD chyba nie zostaje :)> >> > PS. Wcześniej poszło na priv Fenia > > (wybacz - ctrl+r).można prosić o paczkę na mejla albo na oficjalne > > repozytoria ? Janiestety w żaden sposób nie potrafiłem tego skompilować. > > -- Pozdrawiam,Wojciech Ziniewicz | [EMAIL PROTECTED] by > > google.com | [wanna gmail?] > > Jeśli uda mi się coś spreparować obiecuję upublicznić. Wszedłem już > w tajemne konszachty z Marcinem. > > PS. Specjalnie nie poprawiałem twojego cytatu - wszystkie twoje posty > wyglądają w mojej mozilli jak sieka (nie ma \n). Nie wiem gdzie > tkwi przyczyna. Czy tylko mnie dotyka ta przypadłość czy może > jeszcze ktoś ma problemy z rozszyfrowanie maili Wojciecha? > proszę pisać , bo nei wiem jak te mejle wyuglądają. w archiwum widać je bardzo łądnie, tak jak je sformatowałem.
używam obecnie tylko i wyłącznie firefoxa przez interfejs gmaila. jeśli zgłosi się wiecej osób moge przesiąść się na thunderbirda :). -- Pozdrawiam, Wojciech Ziniewicz | [EMAIL PROTECTED] Powered by google.com | [wanna gmail?]

